Wpis z mikrobloga

Wczoraj nawet słyszałem, że ta epidemia to wina PO bo oni doprowadzili szpitale do takiej ruiny, że 2 kadencje to za mało by cokolwiek naprawić.


@Syn_Tracza: taki beton to kilka procent, i gadałby tak samo w 2012, to nie oni decydują o wyniku wyborów.
  • Odpowiedz
Szukałbym mieszkania w Pradze,


@Ordo_Publius: Chyba "na" Pradze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co wybory ludzie "już pakują walizki", a jednak zostają (i to ludzie w różnych krajach się tak zarzekają, efekt niewielki).
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: PiS ma niestety cały czas stabilne poparcie 35-40%. Zastanawiam się co musi się jeszcze #!$%@?ć, żeby ludzie zaczęli się od nich odwracać. A może nic się już nie da zrobić, i jak w końcu jebnie gospodarka to też winny będzie kto inny, bo przecież "te chociaż bombelkom dawały"? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@inozytol: Chyba nie widzisz różnicy pomiędzy poparciem w dużych ośrodkach oraz na zachodzie, a poparciem w Polsce B.

Dopóki w Polsce A jest stabilnie oraz rozum i godność człowieka, to jeszcze jest szansa dla tego kraju. Inaczej trzeba będzie uczyć się czeskiego.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza mylisz się. Otóż za trzy lata blisko 2 miliony młodych ludzi uzyska prawa wyborcze 500 tys statystycznie to głosy na PiS reszta rozejdzie się na inne partię plus blisko milion osób obecnie głosujących na PiS umrze. Podczas wyborów prezydenckich o 3 procent spadła liczba osób która głosowała w wyborach parlamentarnych na PiS w porównaniu do głosowania na Dudę. PiS już nie zyskuje ono będzie tracić. Problem w tym że 8
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: #mimowszystkoduda ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak było, pamiętam.


@Ordo_Publius: mi z tym hasłem się kojarzy Marek Miśko, twarz tego spotu Dudy, który teraz próbuje rozkręcać protesty rolników. Od razu mi się ciepło na serudszku zrobiłem, gdy go zobaczyłem #!$%@?. Przed oczami miałem proroka Stonogiasza: "Zawżdy partya prawa
  • Odpowiedz