Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov:

Cybex gold Balios X. Na początek mam nosidełko, które i tak jeździ w kabinie. Gondola składa się na płasko (ma wtedy z 5 cm grubości. A do spacerówki jeszcze daleko (chyba też się składa).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jin: balios s wchodził nam do fabii 1 w hatchbacku xD zabawa zaczyna się dopiero później jak dziecko już kuma i jedziecie na dłuższy wypad. Kupiliśmy kombii bo na 5 dniowy wypad nasza skoda była wypakowana w każdym możliwym miejscu. Także - no cóż myślę że jednak w przyszłości rozważysz większe auto ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@BajerOp:

Nie wydaje mi się, żebym miał ciągać ze sobą tyle klamotów. Ale jak by się zdarzyło to mam rodzinę z dużymi samochodami i nr telefonu do Hertza, jakby akurat wszyscy byli zajęci ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jin: generalnie z niemowlakiem spoko. Ale jak mieliśmy się zapakować z roczniakiem to ciężko to widzę. Młody brudzil się nawet 4 razy dziennie. Zakładając zmianę ubrań 2 razy dziennie + jakieś niespodziewane wypadki jak oblanie się sokiem lub przecieknięta pielucha to zakładając że nie chcemy codziennie prać to trochę tych rzeczy trzeba wziąć ;) wózek, pieluchy, nebulizator, jakieś zabawki, kosmetyki i już się okazuje ze masz 3/4 auta zawalone a gdzie