Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki :) szukam mieszkania we Wrocławiu. Zawsze wynajmując mieszkania miałam opłaty w ustalonej całości, a tutaj rozważam opcje "+prąd". Ile wynosi was prąd we Wrocławiu? Wiadomo, że każdy ma inne zużycie i różnej energooszczędności urządzenia w domu, więc chciałabym się zorientować mniej więcej, szczególnie jeśli chodzi o różnicę między latem i zimą?

#wroclaw #mieszkanie #prad #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: nie ma różnicy między zimą a latem, to co żarówka zje więcej to może 2zł różnicy.

Ale to masz dużo zależności, nam rachunki skoczyły 2x jak w dwie osoby pracowaliśmy zdalnie. Jakiś czas temu mąż wrócił do biura, ale ja jestem na macierzyńskim i pewnie trochę spadną, zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: Zależy. Pracujemy we dwoje. Wszystko łącznie z płytą i piekarnikiem na prąd. Wszystko świetlówki + ledy. Telewizor LED, 2 laptopy + prądożerny komputer używany raz - dwa razy w tygodniu. Gotujemy / odgrzewamy jeden ciepły posiłek dziennie. Kawy raczej nie pijemy, czajnik używany czasami raz na klika dni.
Ostatni rachunek przed zablokowaniem w domu, oscylował w granicach 60zł. Po blokadzie gdy jedno z nas prawie 3 miechy siedziało w domu
  • Odpowiedz