Wpis z mikrobloga

  • 17
Przegrane około 55 godzin, myślę że jestem gotów do szturmu na zamek. Ale jestem podekscytowany :D sporo serduszek, fajne bronie, wszystkie divine beasty, chyba dam radę co?

Najlepsza gra ever. Śmiem twierdzić że bawię się tu lepiej niż w wiedźminie. W wiedźminie sobie bardziej "oglądałem" niż grałem. A tutaj 55 godzin czystego świetnego gameplayu. I to jeszcze nie koniec :D WCHODZE DO ZAMKU I NIE WIEM CO MNIE TAM CZEKA, BO NIE CZYTAŁEM ZADNYCH SPOILERÓW. UWIELBIAM TEN UCZUĆ JESTEM W NIEBIE CZUJE SIE JAK DZIECKO HEHE

@steemm #zelda #nintendoswitch #nintendo
LZBNZ - Przegrane około 55 godzin, myślę że jestem gotów do szturmu na zamek. Ale jes...

źródło: comment_1602435374hyWddjP0z7DfZURlNB33uM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LZBNZ: też uważam, że jest zelda jest lepsza od wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak już wejdziesz i pochodzisz sobie to zerknij na poradniki, bo jest dużo zakamarków, które można odwiedzić :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@steemm właśnie sprawdziłem i według Nintendo około 60 godzin. Czy ja wiem czy szybko? Sporo dłubałem szukałem świątyni itp. Tak naprawde żadnych questow pobocznych w ogóle nie robię (chyba że przypadkiem) bo nie widzę sensu ich robienia xd
  • Odpowiedz