Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mireczki i Mirabelki,

CO SIE DZIŚ ZA INBA #!$%@?ŁA TO JA NAWET NIE! Dziś nad ranem w godzinach porannych zostałem zaatakowany przez młodą adeptkę #feminizm #blm #lewackalogika #lewactwo na początku zostałem skrytykowany przez swoją brzydką pisownie (ogólnie typeczka jest jakims mega grammar nazi i nalezy do stowarzyszenia mlodych filomatow, jezeli to jest wgl thing? xD) Ogolnie strasznie sie zesrala jak jej powiedzialem, ze w dupe se moze wsadzic swoja krytyke (bo w sumie nie prosilem jej o to i wgl wystalkowala mnie na fb i o 2 w nocy jakies gowno mi zaczela pisac, gdzie nikt ja o to nie prosil) no i jak chcecie poczytac troche lewackiego i feministycznego #!$%@? to dajcie znac, to wieczorkiem wam przygotuje fajny materiał i moze #szarpankizzyciem by Cie tez to zainteresowało bo w sumie mega beke z tego mialem i moze komus tez poprawi humor i troche o sobie tez tam napisalem (ogolnie to troche mam zryty łeb ¯_(ツ)_/¯) dam tez tag #przegryw bo w sumie podchodzi, pozdro z fartem
  • 6
@JestemPrzegrany: oj #!$%@? zebys wiedzial xD znaczy ja ogolnie aspoleczniak i z domu nie wychodze 2 znajomych i myslalem w sumie, ze ta cala lewacka i feministyczna propaganda to nie jest az takie hardkorowe i ogolnie to jakis malo smieszny zart, tak jak np te szczekajace laski, ale jak sie spotkalem z tym twarza w twarz to myslalem ze jebne, ogolnie to do tej pory mi sie wydaje ze to jakis