Wpis z mikrobloga

@patrickjones: straciłem węch kompletnie i tylko dlatego zrobiłem sobie test na koronawirusa , jest to jeden z bardziej uciążliwych objawów , ponieważ wraz z brakiem węchu traci się apetyt, myślę że kilka kilogramów mogłem schudnąć ponieważ nie czułem również smaku potraw i nie miałem w ogóle ochoty jeść , aktualnie węch powrócił w jakimś stopniu ,podobnie jak i smak (czuję słodkie rzeczy,natomiast z takimi wytrawnymi to trochę gorzej).
@jolaosfajny: nie miałem testu, choroba zaatakowała gwałtownie gorączka ponad 39 i ogromne zmęczenie, ze zmęczenia zasnołem. W nocy ból głowy oczu, szczęki i nóg ze nie mogłem spać. Po 3 dniach utrata częściowa węchu i smaku i ogólne wyczerpanie i 37 gorączki.
@Pieniek1991: straciłem węch, dlatego zadzwoniłem na opiekę całodobową i po xx telefonach w końcu się dodzwoniłem, tam otrzymałem skierowanie na wymaz głównie właśnie z powodu utraty węchu, następny dzień stanie w kolejce do wymazu (tylko ja miałem rękawiczki i maseczkę , reszta osób tylko maseczki lub te śmieszne przyłbice na brodę),w kolejny dzień zadzwoniłem aby dowiedzieć się jaki mam wynik testu , otrzymałem informacji o pozytywnym wyniku na koronawirusa i rozpocząłem
@lossiemkos89: jestem raczej "gruboskórny" więc samopoczucie ok, chociaż lekko wkurza to iż nie można niczego samemu załatwić. Aplikacja kwarantanna to lekka porażka , niby masz 30 min na zrobienie jakiegoś sefiie i odesłanie ,natomiast jak raz po 3 minutach nie zrobiłem tego zdjęcia bo po prostu spałem to później miałem wizytę Policji z pytaniem gdzie jestem i co robię xD
@Tomtomprom: faktycznie,zapomniałem dopisać iż miałem również ból mięśni przez czas gorączki, ale takie same objawy występują kiedy mam grypę więc nie uznałem tego za nic nadzwyczajnego. Jeden dzień bolał mnie ząb ósemka, którą będę musiał usunąć i wtedy naprawdę było ciężko (gorączka +ból usemki, która się "wyżyna" ), z bardziej uciążliwych objawów to dziwne uczucie podczas głębokich wdechów było dość uciążliwe głównie dlatego iż nigdy nie miałem podobnych objawów, no i
@ErroL: testy nie robione dla domowników ,mam taki komfort że kwarantanne/izolację odbywam w osobnym mieszkaniu a nie domu gdzie na codzień mieszkam , właśnie między innymi aby nikogo nie zarazić.