Wpis z mikrobloga

#us #uniwersytetslaski #studia #kiciochpyta Mireczki zaczynam studia na śląskim zaoczne II stopnia. Nigdzie żadnego info jak dołączyć do wykładów online. Nie umiem też wygenerować osobistego nr konta by wpłacić czesne bo zakładki do tego celu brak. Muszę się sama zapisywać na przedmioty? Kurła zero szczegółowego info. Jak ktoś przyszedł z innej uczelni to jest w ciemnej dupie. Nie znam tez nikogo z grupy. Ktoś ogarnia temat i pomoże ? Odezwijcie się na priv please
  • 7
@lenamilena: zostałaś wytypowana (na podstawie swojego posta ) do bycia bezznaczeniowym trybikiem w maszynie korporacji , będziesz robić w robocie której nie nawidzisz , szybko stracisz sens życia , kolory zblakną a ty będziesz się bała poprosić o 300 zł podwyżki , cześć
W usos widnieje jako były student. Nie umiem wygenerować nawet konta do płatności. Ponoc ma tam widnieć takie coś jak przekaz pocztowy w zakładce wszystkie i nie ma. Nie mam wykazu przedmiotów. Biorę to z planu?
@lenamilena: nie wiem jak dokladnie to wyglada na zaocznych bo studiuje dziennie (i zakladam ze wszystko moze sie tez roznic w zaleznosci od wydzialu) ale ogolnie wyglada to tak:
- kazdy rejestruje sie na swoje przedmioty w usosie (dla studentów-> rejestracje)
- prowadzacy kontaktuja sie z osobami zapisanymi na ich przedmioty mailowo i podaja instrukcje do tego jak bedzie wygladal przebieg przedmiotow - kazdy prowadzacy prowadzi po swojemu, najczesciej z wykorzystaniem
@H4LC1K: na kontach bankowych mam „były student” i nie umiem konta wygenerować. Czy student dostaje jakiś uczelniany mail, czy ten co podajesz przy rejestracji? BTW dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lenamilena: Nie ma uczelnianego maila. Wydaje mi sie ze w takim przypadku najlepiej bedzie skontaktowac sie z dziekanatem zeby wyjasnic szczegoly. Przy okazji warto sie juz przyzwyczajac, bo na tej uczleni kontakty z dziekanatem beda czasami potrzebne w najmniej spodziewanych momentach.