Wpis z mikrobloga

@slynny_programista: czy ja dobrze widzę, że Label "Dreszcze" odnosi się do slidera zaraz pod kalendarzem, ale jest bliżej tego poniżej odpowiadającego za "Ból mięśni"?
Jak tak to nie dość, że label jest pod a nie nad to jeszcze jest dalej niż bliżej xDD
  • Odpowiedz
@czach: ja to nie rozumiem dlaczego te aplikacje/strony internetowe są zawsze aż tak bardzo #!$%@?. Rozumiem, że można nie być super programistą, ale to są błędy z logicznego myślenia. Wystarczy #!$%@? na to spojrzeć...
  • Odpowiedz
@januszchaosu: możliwe że presja czasu, możliwe że burdel wokół projektu spowodował oszczędności na QA, mogło być tak, że ten kalendarz to jakiś open source, który ktoś wrzucił do projektu żeby było szybciej, a nie sprawdził czy ma bugi. Każdy soft ma błędy. Każdy. W tym lepiej napisanym i przetestowanym po prostu nie doświadcza ich każdy user.
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: jedyną wersję, którą dokładniej oglądałem to jakaś wczesna, jeszcze natywna z githuba. Na developerski tel pobrałem sobie tą z AppStore, ale na wpisywanie tam danych to ja odwagi nie mam :D Już pomijając fakt, że z bunkra wychodzę do Lidla, na rower i do lasu, więc potrzebne mi to jak umarłemu kadzidło.
  • Odpowiedz