Wpis z mikrobloga

Wy serio myślicie że pisaniem o Sasinie sprawicie że pieniądze wrócą do budżetu? XD niechce nic mówić ale memami też chcieliście zmieniać losy polskiej polityki i sprawić że wygra czaskoski XD #wykopwpigulce #beka
  • 9
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Zmienić tego raczej nie zmieni ale im więcej osób się o tym dowie, im temat będzie głośniejszy tym ta banda pisowska będzie mieć niższe poparcie wiec jakiś tam efekt mimo wszystko jest
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Może to coś zmienić. Dzięki temu do wyborów każdy będzie pamiętać że Sasin #!$%@?ł 70 mln. Kilka takich afer jeszcze powtarzać jak mantrę i efekt będzie zadowalający.
Ja jedynie bym dorzucił przypominanie, jaka partia głosowała za jakim projektem (np. rolnicy, których #!$%@?ła i opozycja i PiS). Dzięki temu może coś by ruszyło ten beton
  • Odpowiedz
  • 0
@Nikczemny_Pomidor: zapomniałeś o tym że przeciętny Polak jest łasy na pienionszki i własną matkę by sprzedał za kilka stówek. I to główny powód tego jak w Polsce jest i dlaczego PiS będzie jeszcze długo rozdawał karty.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl Czaskoski? Ten co go na zastepstwo wystawili i o malo nie wygral z machina propagandowa PISu wlasnie dzieki internetowi? (IMO przegral zreszta tez dzieki internetowi. A konkretnie temu ze Duda tez mial tam farta do wywiadow.) Zeby nie bylo: Z Duda sie nie zgadzam i ni #!$%@? nie glosuje na goscia. A Trzaskowski jest wg mnie zbyt sliski i na zbyt przeintelektualizowanej pozycji. Nie wspomne juz o reszcie tych ludzkich
  • Odpowiedz
@asdfghjkl A... Bo mnie #!$%@? jak zawsze ten temat.
Jeszcze mi sie z rana znajomy przypomnial. Sam do Holandii wyemigrowal. Na wybory akurat byl na urlopie. I mi z tym Bosakiem wylecial. Wyjechac do najbardziej tolerancyjnego kraju w Europie a nam nazioli wybierac. Fuck logick.
Ehhh ide kawe druga robic. Juz nie pospie. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz