Wpis z mikrobloga

@Komorn1k: Długie wsparcie systemu poprzez aktualizacje, płynność i stabilność. Przygodę z Androidem skończyłem trzy lata temu, miałem wtedy flagowca Motoroli, który stracił wsparcie producenta po roku i by wgrać nowsze wersje musiałem odblokować bootloadera, i wgrywać system ręcznie. Pewnie teraz jest inaczej, ale szczerze powiedziawszy odkąd mam jabłuszko to w ogóle nie odczuwam potrzeby zmiany telefonu. Odkąd go kupiłem to działa ciągle tak samo. Nic się z nim nie dzieje, nie
@Komorn1k: Android jest fajny bo można w nim wszystko zmienić. Ja sobie wgrywałem już później różne frameworki by zwiększyć funkcjonalność. Można było zmienić niemal wszystko i to było super. Tylko z drugiej strony nie chce mi się w to już bawić. Bardzo się cieszę z tego, że mój telefon nie sprawia mi problemów.
Nie wiem co teraz mają nowe Androidy więc ciężko mi się wypowiedzieć. Wszystko czego potrzebuje to mam.

Ja
@Komorn1k: Tak, system jest zamknięty i według mnie ogranicza trochę fantazje osób, które ogarniają telefony trochę bardziej, niż do insta i smsow. Muzykę możesz przerzucać tylko przez iTunes albo kupować w sklepie z pozycji telefonu, o pobraniu obb jakiegoś gta i przycebulenia 30zl jak na androidzie to już nie wspomnę.