Wpis z mikrobloga

Właśnie zaczął się mi driftong jednego joycona z konsoli zakupionej w mediamarks, napisałem do serwisu cqe.pl

Czas start, jak obstawiacie ile zajmie ogarnięcie? A #!$%@? mogłem kupić na Amazonie, to nie chciało sie na kuriera czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch
  • 15
@vendel: nagraj filmik z driftem joycona i złóż reklamacje na zasadzie rekojmi (chciej wymiany na wolny od wad). Ja tak to załatwiłem z MM ostatnio. Conqest oczywiście twierdził, że nie ma problemu z joyconami, ale na szczęście przetrzymali je z miesiąc.
@Tesseract wd40 ale contact cleaner, nie ten chyba najpopularniejszy, albo jakikolwiek contact cleaner do aut z marketu daje rade, juz tak lewego cona kilka razy reanimowalem, zalatwia problem na dluzszy czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vendel: aaa, faktycznie naprawiam drifty za sarmo na terenie warszawy. Jak jesteś z okolic i nie szkoda ci gwarancji, to możemy się zgadać to ci ogarnę w pół godziny :D
@vendel: Po jakim czasie zaczął Ci driftować? Ja mam switcha od sierpnia i obawiam się że zacznie mi driftować :( Boję się grać w trybie przenośnym przez to i częściej ostatnio korzystam z pro controllera.