Wpis z mikrobloga

Marzę o kamiennym blacie w kuchni (spiek kwarcowy/konglomerat), ale firmy, które się w tym specjalizują mają bajońskie ceny. Tak naprawdę musiałabym na sam blat wydać tyle co na meble.

Wpadłam wiec na pomysł - kupić spiek z jakiegoś outletu albo z jakichś końcówek serii i dać to do obróbki kamieniarzowi. Co o tym myślicie? Ktoś tak robił? Albo planuje? Mieliście trudności ze znalezieniem zakładu, który obrobi kamień pod wymiar? Albo może macie namiary na miejsca, gdzie można kupić dość tanio taki spiek?

Z góry dzięki
#remontujzwykopem #budujzwykopem #kuchnia #urzadzajzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
kociooka - Marzę o kamiennym blacie w kuchni (spiek kwarcowy/konglomerat), ale firmy,...

źródło: comment_1602350803FsZREWq7hrfjqbgv0nadku.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@kociooka znam ten bol. Mam około 7m blatu :) gdzie nie pytałem 11k.pln :/ a spiek to jeszcze + 2k :/ masakra więc doszliśmy do wniosku że jednak będzie płyta wiórowa za 1/3 tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kociooka: mam czarny blat, czarny zlew, czarna płyta kuchenna i czarna lodowka. Wszystko permanentnie upalcowane. Jak mnie to #!$%@?. Tak to jest pozwolić wybierać różowej, weźmie to co ładne na zdjęciu, #!$%@?ć czy użytkowość.
  • Odpowiedz
@kociooka: idz bezpośrednio do kamieniarza, nie patrz na oferty od gosci od mebli bo jest zawsze duzo drożej. A do kamieniarza idź dużego, gdzieś na zadupiach co ma cały zakład - sprowadza kamień, tnie na slaby i obrabia. Bo pośrednicy często liczą za cały slab, nie wazne ile m2 wykorzystasz, a taki duży kamieniarz powinien ci z metra policzyć. Jak Warszawa i okolice to pisz priv :)
  • Odpowiedz
@kociooka: Przemyśl temat rzeczywiście jeśli chodzi o ciemny kolor. Pięknie wyglada, ale okruszki, kurz itd będzie cię niemiłosiernie irytował. Na ciemnym wszystko widoczne. Jeśli masz jakieś meble z ciemnymi blatami albo choćby elektronikę czarną, to powinnaś wiedzieć jak to działa
  • Odpowiedz
  • 0
@angela09: Wiem, że to się odznacza :/ ale problem polega na tym, że chce białe meble (to jest mus, kuchnia nie jest duża a mieszkanie raczej ciemne), wiec chciałam, żeby blat kontrastował z frontami. Drewniane mi się nie podobają, to jaki tu wybrać?
  • Odpowiedz
  • 0
@angela09: Tak, mam cały Pinterest w inspiracjach. Jasnoszary kolor do niczego mi nie pasuje :) dlatego myślałam o grafitowym, czyli taka ciemniejsza szarość, zwłaszcza że w kuchni ustawię też witrynę w kolorze antracytowym
  • Odpowiedz
znam ten bol. Mam około 7m blatu :) gdzie nie pytałem 11k.pln :/ a spiek to jeszcze + 2k :/ masakra więc doszliśmy do wniosku że jednak będzie płyta wiórowa za 1/3 tego


@czuczer: to i tak nie jest dużo te 11k.
Poza tym blat z wióra a z kamienia to tak jakby porównywać procę i glocka xD

Marzę o kamiennym blacie w kuchni (spiek kwarcowy/konglomerat), ale firmy, które się w
  • Odpowiedz