Wpis z mikrobloga

  • 4
Trochę czyje niedosyt. Tak jakby bokserowi jednemu zawiązać rękę do tułowia i kazać mu boksować. Jasne, cieszę się, ale chciałbym zobaczyć starcie kiedy obydwie zawodniczki są na 100% sprawne (a mogłoby być ciekawie) i mogą pokazać swoje umiejętności.

#tenis
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lenovo99 nie rozumiesz o co mi chodzi w takim razie. Nie napisalem, że jestem nieszczęśliwy z tego powodu, że nasza rodaczka wygrała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lenovo99 czyje niedosyt bo liczyłem na emocje sportowe, a tak naprawdę durga połowa spotkania to było kopanie leżącego i niekoniecznie gorszego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Goronco tez wyżej komentarz do ciebie w takim razie, bo #!$%@? nigdzie nie napisałem, że jest #!$%@? nieudacznikiem, ale widzę, że inaczej z wami sie nie da, bo wy juz wiecie co mial autor na myśli.
  • Odpowiedz
@lenovo99 czyje niedosyt bo liczyłem na emocje sportowe, a tak naprawdę durga połowa spotkania to było kopanie leżącego i niekoniecznie gorszego.


No tak, tak jest w sporcie. Wcale nie jest tak, że ten kto przegrywa jest gorszy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Goronco #!$%@?ć cie szmato po same nitki, bo wlasnie nie to miałem na myśli, a jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to tlumacze raz jeszcze: liczyłem na dobry tenis z obydwu stron. #!$%@? ci w dupe i wroc do szkoły pajacu na gumkach.
  • Odpowiedz
@Chael:
Z Top 50 facetów i kobiet co najmniej 45 gra z jakimiś mniejszymi i większymi kontuzjami.
Bycia zawodowym tenisistą to w dużej mierze nieustanne doprowadzanie swojego ciała do stanu używalności. Czytaj : jechanie na środkach przeciwbólowych. Kontuzja Kenin to nic wyjątkowego. Radzenie sobie z kontuzjami na bieżąco to od dawna nieoddzielna część tenisa. Taka sama część jak forehand i backhand
Już z tego powodu na pewno nie może być mowy
  • Odpowiedz