Wpis z mikrobloga

Apropo informacji, że dziś mieli zamknąć uczelnie i licea słuchajcie co się odjaniepawla w podstawówkach xd Gowniak mojej siostry chodzi do podstawówki na wiosce. Wioska jak wioska wiadomo szkoła nieduża i dzieci też jak jest 8 na klasę to jest dobrze. Pierwszy tydzień września pytam się Gowniaka jak tam sprawa z maseczkami i czy noszą je nauczycielki itd. mówi, że nauczycielki mają #!$%@? i nie prowadzą lekcji w maseczkach/przylbicach. Drugi tydzień września info, że szkoła zamknięta i pół wioski w kwarantannie bo nauczycielka gorzej się poczuła i wyszedł pozytywny test na covid. No to ch*j, zdziwiłem się srogo bo myślałem, że w małej wiosce 240 domów takiej akcji nie będzie, że to tylko w miastach. Dobra szkoła wróciła, minął miesiąc pytam gowniaka czy noszą nauczycielki maseczki on mówi, że nie i dalej maja w to wywalone. Pytanie. Mam gowniaka plan i wiem które nauczycielki są foliarzami. Gdzie mogę to zgłosić tak żeby jedna z drugą dostała karę i się nauczyły respektować zasady?
#koronawirus
#foliarze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@callofjuarez21: Wyobraź sobie że uczelnie działają w trybie stacjonarnym i na drugi dzień już sobie podawano ręce bez krępacji. Kto nosił ten nosił ale to było raczej takie beztroskie olewanie sprawy niż antymaseczkowcy.
Jest za to spory problem z załatwieniem praktyk zawodowych czy ogólnie ze znalezieniem sobie pracy przez covida.
W szkołach słyszałem że gównioki mają rzeźnię, zadają im sporo kartkówek żeby mieli wpisane oceny na zapas kiedy wejdą w
  • Odpowiedz