Wpis z mikrobloga

@Neganx: Profil wypicowali mu całkiem niedawno, jak ktoś lubi twórczość Sienkiewicza to może to na nim jakieś wrażenie zrobi. Menedżer bez zielonego pojęcia o tym czym zarządza to dupa a nie menedżer, do tego ten osobnik jest tylko menedżerem z nazwy. Historia jego "kariery" jest oparta głównie na ZUSie i analizach trupa. Wstawili sobie takie "popychadło" aby ludzie zeszli z Szumowskiego, który ukręcił niezłe lewizny na pandemii. Ten człowiek ze
  • Odpowiedz
@Neganx: We Wrocławiu w przychodni przy ulicy Chociebuskiej była taka sama sytuacja. Dawałem jakieś papiery i musiałem normalnie kijem w okno pukać żeby pani łaskawie otworzyła. No i oczywiście dostałem zjebke, bo za mocno zapukałem. Bo to naprawdę jest taki duży wydatek kupić dzwonek bezprzewodowy...
  • Odpowiedz
Ale rozumiesz że jak by ktoś raban zrobił u ministerstwa to i tak jedynie który by dostał to tylko ci na przychodni choć taki kij ma jeden + nie czekasz tylko stukasz i masz
  • Odpowiedz
@Neganx No jest to głupie zagranie. Jeśli personel boi się koronawirusa (surprise, starsi lekarze i pielęgniarki są w grupie ryzyka z racji wieku + też mają swoje schorzenia) i nie ma odpowiednich środków ochronnych (w co jestem w stanie uwierzyć, widząc stan zapasów szpitalnych), to powinni zamknąć tę przychodnię w #!$%@?, zamiast robić takie akcje i zbierać baty w internecie. Niech się ludzie leczą gdzieś indziej. W sumie jakby ich skierować
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Nikt się temu nie dziwi - to zdanie najdobitniej świadczy o pańszczyźnianej i niewolniczej mentalności bardzo dużej części Polaków.
Podobnie zresztą jak np. przekonanie, że "bogacze", czyli ludzie zarabiający powyżej 4 tys. zł miesięcznie, powinni płacić wyższe podatki.
  • Odpowiedz
@Neganx: śmieszne jest to że #!$%@? dzwonek, bezprzewodowy kosztuje z 50 zł. Co za problem było by kupić taki, bazę przykręcić do elewacji a głośnik zostawić gdzieś w tym biurze.
Tutaj przykład dzwonek
  • Odpowiedz
@Neganx moje miasto takie piękne ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak za pierwszym razem o tym usłyszałem to miałem taką wielką ochotę iść i #!$%@?ć tym badylem w okno xD
  • Odpowiedz
@hrumque: dzwonek plus szufladka w szybie, ale to trzeba szwagra angażować, a tak jest rozwiązanie działające i gdyvy miastowe z warszawki nie przyjeżdżały to by nikt nie widział żadnego problemu
  • Odpowiedz