Wpis z mikrobloga

Właśnie wysiadłem z pociągu Intercity. Wagony bez przedziałów. Przede mną siedział jegomość który coś grzebał w telefonie. Po kilku godzinach jazdy wyjął z plecaka PIWO w butelce, po cichu otworzył i zaczął pić... Wiecie co zrobilem?

A GÓWNO! xD w pociągu nie #!$%@?ło jak w starej melinie, chłop sobie siedział, zaglądał przez okno i pił piwo w spokoju, nikt mu zlego słowa nie powiedział i teraz pewnie już w domu śpi zadowolony

#kolej #rigcz #piwo #pociagi #takbylo
  • 64
  • Odpowiedz
@edgar_k: w czechach można normalnie na legalu browara pić, praktycznie wszędzie i nikt się nie sra o uzależnienia. Na ulicy to prędzej policmajster będzie życzył ci smacznego niż #!$%@? mandat. A u nas jak w chlewie
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edgar_k: to przykre że w twoim świecie napicie się piwa to już uzależnienie. Mam nadzieję że nie pijesz kawy codziennie rano bo wtedy byłoby to...uuuu
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Często mi się zdarza w warsie przy konsumpcji zakupionego jedzenia popić je napojem własnym i nie widzę w tym nic złego.

To że napicie się swojego piwa a nie z warsu jest niekulturalne i nieetyczne to wiem. Ale zastanawia mnie czy obsługa pociągu może jakoś formalnie zareagować na to
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Ale jednak jak ktoś koniecznie MUSI wypić hehe, PIWKO w POCIĄGU, chować się przed konduktorami w konspiracji, ale MUSI, to albo:
- jest alkoholikiem
- #!$%@? szpanerem, który pokazuje "hehe, ale jestem super, piję PIWO rozumiecie, nie wolno, a ja PIJĘ SOBIE"
  • Odpowiedz
uzależnienie to smutna rzecz i szkoda ze tak celebrowana w Polsce, ze walenie piwska urasta do rangi wolności XD


@edgar_k: Czemu niby uzależniony? Może lubi w pociągu wypić? #!$%@? w samolotach sprzedają alko a czasem nawet dają za free i to normalne?
  • Odpowiedz
@edgar_k: w czechach można normalnie na legalu browara pić, praktycznie wszędzie i nikt się nie sra o uzależnienia. Na ulicy to prędzej policmajster będzie życzył ci smacznego niż #!$%@? mandat. A u nas jak w chlewie


@zjadacz_Cebuli: Legalność w ogole nie jest tu przedmiotem sporu.
Spierdziec się na śmierdząco tez jest legalne.
  • Odpowiedz