Wpis z mikrobloga

@PanSpustoszenie:

Zarezerwuj swój egzemplarz składając zamówienie już teraz. Data wysyłki może ulec zmianie.


Data wysyłki może ulec zmianie. Tu jest pies pogrzebany. Jak nie mają to data wysyłki ulegnie zmianie. Moim zdaniem takich zestawów sprzedaje się niewiele, więc mogą po prostu najszybciej dostępne karty spriorytezować dla klientów, którzy kupili zestawy.
@PanSpustoszenie: Coś się chyba u nich ruszyło, ktoś się chwalił że wreszcie zrealizowali zamówienie z dnia premiery z 15:03. W takim tempie może do końca przyszłego roku uda im się zrealizować zamówienia z pierwszej godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż widziałem, że xkom kogoś zapewniał o zrealizowaniu wszystkich zamówień z dnia premiery do końca tego roku.
@Desolator: No ja dostałem maila, że Gigabyte Eagle czeka na odbiór, ale po tych ostatnich doniesieniach o crashach zastanawiam się czy odebrać. Teraz 2 tygodnie nie miałem czasu o tym czytać, także muszę odświeżyć sobie informacje i wtedy zdecyduje.
gle czeka na odbiór, ale po tych ostatnich doniesieniach o crashach zastanawiam się czy odebrać. Teraz 2 tygodnie nie miałem czasu o tym czytać, także muszę odświeżyć sobie informacje i wtedy zdecyd


@cegli11: Skąd jestes ? Chętnie "odkupie" tego Gigabyte , tylko potrzebuję fakturę.