Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirambele,

w związku, że blokada naszego konta Allegro trwa cały czas i mimo zapewnień na Wykopie ze strony @allegro_pl, że dzisiaj najpóźniej dostaniemy odpowiedź niestety póki co cisza, a z racji że już po 20 rozpoczynamy dzień 3 i kolejne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady te same, losowanie jutro o 20, 2 osoby dostaną kod o wartości 20 zł. Do wyboru są kody Google Play, XBOX, Playstation, Paysafecard, CDA Premium, Nintendo, Orange, Play, Plus, T-Mobile, Virgin Mobile.

+ przypominamy o stałym rabacie na naszej stronie www.fastkeys.pl z kodem rabatowym WYKOP, dzięki któremu oszczędzicie zawsze 1% od zamówienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz wwwfastkeyspl - Hej Mirki i Mirambele,

w związku, że blokada naszego konta Allegro...
źródło: comment_16022677664wY74qlwi6VxfYIdPhU4WQ.jpg
  • 19
@allegro_pl: nie chcemy nie miło już tego komentować, bo chyba każdy widzi absurd tej sytuacji, ale oficjalnie prosimy o poproszenie o odpowiedź dla nas chociaż tak naprawdę mieliście poprosić już wcześniej a dzisiaj najpóźniej mieliśmy otrzymać odpowiedź.
@vg24_pl: działa to w taki sposób, że jest pewna znana, duża firma która jest dystrybutorem wszystkich kodów jakie mamy w ofercie i za jej pośrednictwem je nabywamy. W niektórych przypadkach wymagana jest również zgoda samej firmy jak np. Google czy Sony itp. tak więc myślę, że śmiało możemy się nazwać "oficjalnymi resellerami". Nie mamy kodów z kradzionych kart kredytowych jak twierdziła część Wykopków w poprzednich wpisach chociaż szkoda bo może mielibyśmy
i tak jeszcze uzupełniając sprawę z @allegro_pl bo tak sobie niby czasem tutaj śmieszkujemy, ale tak naprawdę do śmiechu nam nie jest bo nie wiem czy świadomie czy też nie Allegro niszczy naszą firmę blokadą przez winę innego użytkownika. Wypracowywaliśmy swoją pozycję w trafności od dłuższego czasu mając najniższe ceny, wykupując Adsy itp. i obawiamy się, że wszystko już przepadało, dodatkowo przez blokadę straciliśmy wczoraj tytuł Super Sprzedawcy, mimo że mamy ponad
@allegro_pl: Nie wstyd wam? xDDDD

Myślałem że marketing Allegro jest na najwyższym poziomie, ale jak widać sami siebie ośmieszacie xD albo dział marketingu na Wykopie ośmiesza Allegro xD Nic nie możecie i jeszcze nie dotrzymujecie terminów xD otwieram popcorn bo jestem ciekawy jak sytuacja się rozwinie (albo zwinie) i czy prawdziwi PRowcy Allegro was nie pogonią za bycie śmiesznym xDDDDDDDD
Pobierz N4ght - @allegro_pl: Nie wstyd wam? xDDDD

Myślałem że marketing Allegro jest na na...
źródło: comment_1602289827z1J0vZf43OPnLVnQsN2Vxk.jpg