Wpis z mikrobloga

Tak dla przykładu, #konfederacja czy też PSL wyszli ostatnio razem z rolnikami protestować przeciwko szkodliwym dla nich regulacjom przepychany przez PiS i lewice, kiedyś konfederacja uczestniczyła też w proteście rolników.

Dlaczego najbardziej tolerancyjni z tolerancyjnych posłów lewicy razem nie wyjdą na prostest razem z ich elektoratem lpg?

Czyżby wyznawcy zamordystycznej ideologii mieli taki negatywny wydźwięk społeczny, że posłowie lewicy odcinają się od własnego elektoratu, żeby przypadkiem za 3 lata nie stracić swoich 17 tysięcy miesięcznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazrazem #bekazlgbt #bekazpodludzi #partiarazem #razem #polityka
  • 4
@Volki: na pewno jacyś politycy popierają tych ludzi, natomiast nikt kto na poważnie chce się zajmować polityką i chcę być postrzegany jako poważny polityk nie może popierać łamania prawa, zwłaszcza naruszania nietykalności osobistej. O ile wiem na przykład Włodzimierz Czarzasty jednoznacznie potępił ten aspekt (naruszenie nietykalności).
Czy wylewanie gnojowicy na drogi publiczne jest czynem równie szkodliwym co napaść? Myślę, że nie, ale na pewno równie głupim, a popieranie obu powinno być