Wpis z mikrobloga

gratuluje. Czeka Cie teraz swietlana przyszlosc, oby nie pod latarnia

@Cumpelnastodwa: jak to przeczytałem to zobaczyłem takiego spoconego mariuszka wiejskiego. Niespełnionego zawodowo co umniejsza innym samemu wiedząc że jest gównem. Nie wiem sam dlaczego


@Gacrux: moim zdaniem dlatego ze jesteś bialoycerzykiem,
podejrzewam, że twój mózg tak nie działa, gdy inni użytkownicy piszą drobne złośliwości np pod postem o urodzinach dziecka w stylu "wychowaj jak swoje"
serio, nie mam nic do
@Gacrux: no, i sprawdź jeszcze sobie jak na lajcie, bez spiny, odbiła tą drobną uszczypliwość @Skibidi:
której przy okazji gratuluję :) widać że inteligentna dziewczyna po studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moim zdaniem dlatego ze jesteś bialoycerzykiem,


@elo_: Obawiam się, że ta krótka ale bardzo treściwa analiza mojego profilu psychologicznego jest naprawdę bardzo fajna, ale chybiona. Nie znam kobity. Nie zależy mi na niej, a przez to że mi na niej nie zależy, nie mam interesu w bronieniu jej. Tym bardziej, że bezpośrednio jej nie broniłem. Poza tym, skąd w ogóle możesz wiedzieć, że to kobieta a nie ucharakteryzowany facet? Widziałem wielu
W ogóle po co ja się tutaj produkuje?


@Gacrux: myślę, że produkujesz, bo przemyślałeś, że niepotrzebnie taki obraz ci sie tworzy w głowie, bo to przez wychowanie przez sfeminizowany i poprawny aparat szkolnictwa, który premiuje dziewczynki i karze chłopców, a ja nie miałem na celu twojej obrazy, tylko uzmysłowienie problemu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elo_: jezus, przecież nie odebrałem tego jako obrazę. Mówię ci tylko, że chybiasz tymi strzałami analizującymi moją osobowość. Właściwie wszystko co napisałeś mija się z rzeczywistością a i ja nie mam interesu żeby wyprowadzać cię z błędu bo nie zależy mi na tym w jaki sposób nieznajomy z neta o mnie myśli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)