Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Sckb: nie jest niemożliwe że istnieją osoby dla których te 20zl to jest decyzja czy podpaski czy obiad na kilka dni. Skrajna bieda istnieje w Polsce pomimo że wydaje się to nam tak dalekie i abstrakcyjne
  • Odpowiedz
@RageKageDwa: bo toaleta służy do srania i sikania i do niczego więcej. Papier toaletowy też jest używany do tych czynności. Jakby obok leżały podpaski to co jakiś czas jedna z druga by pomyślały że się tam je wrzuca, a odetkanie kibla zatkanego podpaską to spory problem.
Do higieny okolic krocza służy bidet. I do takiego bidetu jak najbardziej mogłyby być dołączane podpaski (i zamykany kosz na śmieci). Problem to dostępność publicznych
  • Odpowiedz
@juma777: Chłopcze drogi, w damskich toaletach (nie wiem jak w męskich, widać nie) stoją zamykane kosze na śmieci. Właśnie na zużyte podpaski. Ponieważ damskie toalety oprócz "srania i sikania" służą do wymiany podpasek lub tamponów. (Tobie się zdawało, że gdzie to się odbywa?)

Nie wypowiadaj się o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo narażasz się na śmieszność.

Czemu więc naturalne jest że w szkole w wc papier jest ale jak
  • Odpowiedz
@Andreth: Droga Julko, daruj sobie takie wycieczki osobiste :)
raz stoją takie kosze a raz nie. To ze u ciebie są nie znaczy ze są wszędzie (a powinny być, co już pisałem). To ze kobiety zmieniają podpaski w kabinie z muszla klozetowa (bo nie maja wyjścia) nie oznacza ze tak powinno być - powinien być do tego bidet.
  • Odpowiedz
@juma777: Każda kobieta wymienia podpaski w toalecie, więc nie służy to tylko do srania i sikania jak to ładnie określiłeś. Gdzie w Polsce w publicznych miejscach masz bidet? Po drugie, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w każdej damskiej toalecie znajduje się zamykany kosz na śmieci, gdzie wrzuca się zużyte podpaski i tampony, więc się nie popisałeś inteligencją w tym momencie. Po trzecie, każda normalna kobieta wie, że podpasek czy
  • Odpowiedz
raz stoją takie kosze a raz nie. To ze u ciebie są nie znaczy ze są wszędzie (a powinny być, co już pisałem).


@juma777: Skąd ta wiedza u osoby deklarującej płeć męską? Zajmujesz się zawodowo sprzątaniem/konserwacją toalet? Z moich obserwacji wynika, że kosze są. A nawet jeśli gdzieś wyjątkowo nie ma, wyobraź sobie, że każda kobieta wie, że zużytych podpasek nie wrzuca się do sedesu.

To ze kobiety zmieniają podpaski w
  • Odpowiedz
@Andreth:

No co ty, chłopiec ci przecież objaśnił, że nie masz racji. Posiadanie penisa czyni ekspertem w każdej dziedzinie. Także zmieniania podpasek.


No oczywiście, że tak. Plus minus 11 lat posiadania okresu co miesiąc, ale jakiś wykopek, który pewnie nawet w rękach podpaski nie miał wie lepiej. Standardowo. Na damskich toaletach też się świetnie zna, ciekawe skąd, może regularnie z nich korzysta? @juma777 może ci pomogę - symbol kółeczka na drzwiach
  • Odpowiedz
@nirvanaa03: piszesz właściwie to samo co koleżanka wyżej i również oczywiście MUSISZ mnie obrażać w niezbyt bystry sposób. I to jeszcze na tagu w którym się ciśnie z głupoty kobiet :)
Gdzie mam w Polsce bidet? Nie ma. I właśnie o to mi chodzi, bo powinny być. W Korei czy Japoniisą wszędzie i nie ma problemu. Muszla służy do srania i jakby były bidety to kobiety mogłyby się podmyć i zmienić
  • Odpowiedz
@juma777: Ale nie ma bidetów i szybko nie będzie, bo Polska to nie Japonia czy Korea, a jak wyjdziesz z domu na 8h+ to minimum dwa razy podpaske musisz zmienić i to codzienność setek kobiet dziennie i jakoś musi to funkcjonować, więc nie wiem co by zmieniło zapewnienie darmowych podpasek w każdej toalecie, oprócz poprawy komfortu kobiet, którym zdarzy się nieprzewidziana miesiączka, na którą nie są przygotowane (bo np. Okres pojawił
  • Odpowiedz
@nirvanaa03: no właśnie, to nie Korea czy Japonia i szybko się nie zmieni skoro Polki tak zawzięcie bronią zmieniania podpasek na klozecie. Ciekawe czy 100 lat temu tez tak ludzie bronili się przed porcelaną, skoro drewniane wychodki jakoś funkcjonowały :)
Dane dotyczące braków koszów na śmieci są z tej samego źródła co „99% kobiet nie jest brudaskami”.
Śmieci się wrzuca do kosza na śmieci, gdzieś pisałem że nie?
Papier toaletowy dużo
  • Odpowiedz