Wpis z mikrobloga

Jedzenie też jest czynnoscią fizjologiczną. Też mase ludzi nie stac na nie. Jedzenie powinno być darmowe w kazdym hipermarkecie tak jak darmowa jest srajtaśma. Julki mają racje!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@juma777:
Bronią tak zawzięcie, bo podpaskę zmienia się także przy korzystania z toalety, robisz to „przy okazji”, nie potrzebujesz do tej czynności bidetu, można użyć do podmycia się specjalnych chusteczek do higieny intymnej bądź nawilżanego papieru. Rozumiem, że kobiety mają nie zmieniać podpasek w miejscach publicznych dopóki nie wybudują wszędzie bidetów, ma to sens, na pewno taki bojkot coś pomoże. Od dzisiaj kobiety przestaną zmieniać podpaski w toaletach publicznych i
  • Odpowiedz
@nirvanaa03: wybacz ale w waszych odpowiedziach nie było zbyt wiele logicznych argumentów, tylko praktycznie same obrażanie mojej osoby. Tak się nie prowadzi dyskusji, tak się dzieciaki „xD” pod szkołą wyzywają. Zwróciłem uwagę dwa razy, za trzecim odpuszczam bo nie ma sensu „kopać się z koniem”.
  • Odpowiedz
@Andreth: Mam wrażliwy tyłek więc zamiast papieru używam wilgotnych chusteczek. Fajnie jakby były w każdej toalecie ale nie ma więc nosze je ze sobą. O dziwo kosztują mnie wiecej niż ewentualny zapas podpasek. Ktoś inny będzie chciał bidet. Możemy wymieniać tak bez końca. Ciekawe kto za to zapłaci. To jest Twoje ciało i tylko Ty odpowiadasz za jego higienę.
  • Odpowiedz
@Sckb: realny problem dotyczący dziewczyn z biednych rodzin i kiedyś (może i teraz) z domów dziecka. Nie mają własnych pieniędzy i albo muszą podkładać papier albo dostają "przydział" który się może skończyć pierwszego dnia. Potem może być np. nieprzyjemna sytuacja w szkole bo przeciekną. Jakby papier nie był powszechnie dostępny a nie miałbyć własnych pieniędzy to jak byś sobie radził? To ten sam dylemat bo podpaska to nie fanaberia
  • Odpowiedz
bo toaleta służy do srania i sikania i do niczego więcej. Papier toaletowy też jest używany do tych czynności. Jakby obok leżały podpaski to co jakiś czas jedna z druga by pomyślały że się tam je wrzuca, a odetkanie kibla zatkanego podpaską to spory problem.

Do higieny okolic krocza służy bidet. I do takiego bidetu jak najbardziej mogłyby być dołączane podpaski (i zamykany kosz na śmieci). Problem to dostępność publicznych łazienek z
  • Odpowiedz
@Faraluch: juz mi koleżanki wyżej wytłumaczyły logicznymi argumentami ze wszystkie bez wyjątku kobiety są zbyt czyste by śmiecić i żadna nigdy by się nie zniżyła do tego by wrzucić podpaskę do kibla. Na kratach oczyszczalni ścieków te tony podpasek, patyczków do uszu i kondomów są podrzucane przez szowinistyczne męskie świnie by oczernić płeć piękną (obsługa oczyszczalni to 100% mężczyźni, nie dopuszczają do tej prestiżowej pozycji żadnych kobiet. To jeden z
  • Odpowiedz
więc nie wiem co by zmieniło zapewnienie darmowych podpasek w każdej toalecie, oprócz poprawy komfortu kobiet, którym zdarzy się nieprzewidziana miesiączka


@nirvanaa03: A czy wprowadzenie automatów z podpaskami nie rozwiązałoby problemu?

dlaczego miałyby być darmowe? bo papier jest? Ja rozumiem, że to fizjologia itd itd ale nie wyobrażam sobie prowadzić galerii handlowej i wydawać na podpaski 100k zł co miesiąc żeby poprawić komfort tylko części klientów i zapewnić większości podpaski na resztę miesiąca bo jestem pewny że kobiety brałyby na zapas. - dlatego papier też nie leży luzem w rolkach tylko jest na kluczyk, czy trzeba zatrudnić pracownika wydającego
  • Odpowiedz
@krabczy:

dlaczego miałyby być darmowe? bo papier jest? Ja rozumiem, że to fizjologia itd itd ale nie wyobrażam sobie prowadzić galerii handlowej i wydawać na podpaski 100k zł co miesiąc żeby poprawić komfort tylko części klientów i zapewnić większości podpaski na resztę miesiąca bo jestem pewny że kobiety brałyby na zapas. - dlatego papier też nie leży luzem w rolkach tylko jest na kluczyk, czy trzeba zatrudnić pracownika wydającego podpaski?


Przecież to co napisałeś można słowo w słowo zredagować i analogicznie napisać to o papierze XD „ja rozumiem, że to fizjologia itd. ale nie wyobrażam sobie prowadzić galerii handlowej i wydawać na papier toaletowy 300k zł co miesiąc żeby poprawić komfort klientów, bo jestem pewna, ze większość brałaby na zapas do domu. Czy trzeba zatrudnić pracownika wydającego papier
  • Odpowiedz