Wpis z mikrobloga

@koneserpolmosu: osobiście dla mnie, złamał zakaz i powinien gnić w pierdlu (z tym że, bywałem pare razy na rozprawach sądowych i wiem jakim śledziem tam pachnie( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest rosyjska ruletka i zależy czy sędzina dzisiaj wstała lewą nogą.Równie dobrze obawiam się że knur moze wyjść z tego obronną ręką
@MENEL_007: dziś dostanie termin stawienia się w ZK, pewnie z dwa miesiące będzie miał. załatwienie dozoru elektronicznego nie trwa raz dwa, zwłaszcza przy pandemii, do tego nie wiadomo jak wygląda sytuacja z możliwością podłączenia urządzenia na urzędniczej. apelacja nic mu nie da bo to też trochę trwa i może odbywać karę gdy trwa apelacja. to jest zamiana sposobu odbywania kary, identycznie jak w przypadku odróbek. nie odrabiasz, siedzisz. nie stosował się
@MENEL_007: a co jesli wygnanie jacy z domu to scenka w serialu zwierzynscy zeby teraz plakac w sadzie ze dana to jedyny zywiciel rodziny, ze goha jest chora i niezdolna do pracy i ze musi dbac o rodzine? Chyba podobne rzeczy przechodzily kiedys z wojskiem jak bylo obowiazkowe