Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do facetów - czy blizny potrądzikowe na twarzy u dziewczyny byłyby dla was problemem? Nabawiłam się tego gówna kilka lat temu (trądzik hormonalny w wieku 25+ ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Próbowałam działać z kwasami przez kilka miesięcy ale w ogóle nie pomagały. Teraz przymierzam się do lasera ale trochę się cykam, poza tym chyba nie ma 100% pewności że pozbędę się wszystkiego. Blizny nie są jakieś hardkorowe - bardziej jak te na załączonym przykładowym zdjęciu. No ale jednak są widoczne, nieważne czy w makijażu czy bez ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam z tego powodu duże kompleksy.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7e1dc1605297c54a62b64f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
Przestań się tym za bardzo przejmować, bo to jednak często rzecz ludzka na którą średnio ma się wpływ. 5 lat z tym gównem walczę i dopiero izotek zaczyna pomagać. Wkurza mnie jak sobię myślę ile czasu przez to zmarnowałem, bo samoocena była delikatnie mówiąc średnia, także mi np. nie przeszkadza takie coś, ostatnio nawet spotkałem dziewczynę z trądzikiem, która wręcz mi się podoba.