Wpis z mikrobloga

Hej! Pracuje zdalnie od marca bo #covid i tak sobie myslalam, ze zrobie cos extra z wolnym czasem. Mam zamiar wkrotce otworzyc maly biznes w #uk. Bede robila pyszne #pierogi na wynos ( ͡° ͜ʖ ͡°) z domku. Cienkie ciasto, pyszny farsz () Jakies sugestie na nazwe?
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@johnmorra: Wiem, ze jest spory hype na Polskie pierogi - duzo Anglikow lubi je bardzo. U mnie nie ma nikogo blisko, a ja chce dowozic do domu. Nawet mam juz pomysl na ulotki ( ͡° ͜ʖ ͡°) brakuje nazwyyy
  • Odpowiedz
@ssdza: Na pewno anglojęzyczna nazwa, do tego niekoniecznie ze słowem "polish". Prędzej jakieś "continental", ale tak naprawdę zależy czego oczekujesz - czy chcesz zdobyć klientelę tylko polską, czy też zamierzasz podbić przepalone kubki smakowe brytoli.
  • Odpowiedz
  • 1
@promateosz: absolutnie, zero wspominki, ze Polish itd. Mam super przepis na pieczone pierozki z ciasta piwnego - dla tych bardziej posh ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ssdza: Życzę ci żebyś została Królową Pierogów, ale rozeznaj najpierw rynek. Z tą popularnością polskich pierogów to wg mnie przesada.

Po prostu Anglicy znają mało polskich potraw.

W każdym razie do dzieła. Niech cała Wielka Brytania zachwyca się polską kuchnią.
  • Odpowiedz