Wpis z mikrobloga

#kuchnia #chwalesie #projektowanie #stolarstwo #protip

We wczorajszym wpisie o "wypasionej" kuchni zrobionej przez jednego Mireczka, dodałem zdjęcie swojej kuchni i chyba również przypadła wam do gustu. Generalnie to jesteśmy zadowoleni z tego jak to nam wyszło ;) Sami projektowaliśmy, oczywiście przy wsparciu pinterestu ;P dlatego jeżeli ktoś dopiero zaczyna przeszukiwać internet pod kątem inspiracji to chętnie coś mogę podpowiedzieć. Nasza kuchnia nie jest duża 8m2, kolory to RAL 5008- granat i RAL 9016 biel. Zlew Blanco, blat Egger marmur torano, natomiast podłoga płytki marazzi TREVERKCHIC NOCE ITALIANO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych płytek, naprawdę imitują drewno nawet z bliska! Nie chcieliśmy dzielić przestrzeni więc na podłodze zdecydowaliśmy się na jednakowe płytki w salonie i kuchni.
Najbardziej jestem jednak zadowolony, że się uparłem (gdzieś na filmie w stanach widziałem) zmywarkę na wysokości! To jest game changer i polecam każdemu. W Polsce raczej mało kto tak robi i wykonawcy kręcą nosem, ale użytkowo to jest bajka, normalnie stoisz i sobie ogarniasz zmywarkę <3
Generalnie cały czas jesteśmy w trakcie dopieszczania jak widać po lampach :)
rysiul86 - #kuchnia #chwalesie #projektowanie #stolarstwo #protip

We wczorajszym w...

źródło: comment_1602093965IXzy6GxpRifVgYDqXHDOV2.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz