Wpis z mikrobloga

@laress: Ja na przykład zawsze lubiłem latanie w serii gta i nie sprawiało mi problemów więc lotnicza łatwiejsza. Nawet ta słynna misja z helikopterkiem w Vice City była prosta dla kogoś kto ogarniał dobrze sterowanie.
  • Odpowiedz
@NoMana: Nie wiem, dla mnie nie jest to jakieś strasznie trudne. Najwyżej jak ciągle w coś wjeżdżasz to polecam sztuczkę z kiwaniem kamerą w dół i w górę - despawnuje to samochody przed tobą. Tylko nie opuszczaj kamery za nisko bo wtedy możesz uzyskać odwrotny efekt i zespawnować samochód przed sobą.
  • Odpowiedz
@Thunderlane: tyle lat grania w gta sa a nawet nie wiedziałem o takim tricku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio nawet udało mi się przejść całą gre na telefonie i obyło się bez większych problemów ze szkołami (jednak sterowanie hydrą to była tragedia)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thunderlane: @NoMana: ogólnie z trafficiem sobie poradziłem bez większych problemów, gorzej z samym samochodem. J-------o jakby chciało to by driftowało nie kręcąc w ogóle kierownicą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panato: wiem, bo już kiedyś próbowałem tak grać. Przyjemne dla oka, ale sam gameplay już nie.

@witulo: mi perfekcyjnie wychodzi sterowanie samolotem/Heli na klawiaturze, gorzej na padzie, ale to pewnie dlatego, że jestem bardziej do niej przyzwyczajony pod tym względem. Na PC vigilante z pomocą Huntera robię w 10 min. W ogóle wtedy staje się najłatwiejszą "mundurówką" do zrobienia, jeśli ogarnia się helikopter. Dlatego moim priorytetem jest wymaksowanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: No niestety super gt ma kiepską przyczepność. Jedyne co można tu poradzić to jechać w miarę szybko na prostej i zwalniać przed zakrętami, nawet dość mocno, nie używać ręcznego bo zaczniesz kręcić bączki.
  • Odpowiedz
@laress: Najtrudniejsze w samochodowym jest parkowanie równoległe i jazda na 2 kołach. Przejazd przez miasto to pryszcz przy tym. Oczywiście by zdobyć złote medale.
Szkoła lotnicza jest prosta. Najcięższy etap jest z helikopterem gdzie zestrzeliwujemy 3 cysterny i 2 auta. Ale tutaj to wychodzi już po 2-3 razach.
  • Odpowiedz