Wpis z mikrobloga

Tak sobie teraz myślę, że przed programem obstawiono kiedy ten hejt przekroczy skale i kobieta da sobie dość i wyjdzie. A ona pokazała jak w banalny sposób tych 4 jurnych kogutów uspokoić.
Smoka po prostu zagadała od samego początku już po minucie było widać, że nie da rady. On tego nie ogarniał, pisałem w poniedziałek po misji futbol, że towarzystwo gadało o wszystkim ale nie o tym co trzeba było. Smoku nie umie nakierować rozmowy na dany temat gdy rozmówca jest w pędzie. Co z tego że zna kto w 1999 został mistrzem Polski, piłka to też konfontacja z ludźmi i niejako mocna dyskusja.
Ja się teraz nie dziwie, żę jak wpada Boniek to ich ustawia po kątach skoro nie dają rady ustawić Małgorzaty.
Borek nie wiem po co dzwonił, bo się ośmieszył. Typ musi się rozpędzić. Zacząć od początku. Od faktów. Zanim będzie w środku wstępu i będzie chciał uplastycznić per ONA ze trzy razy mu przerwała i tak go wybiła, że #!$%@?ł Szczepłkowi na koniec.
Stan jest mocny gdy Sam robi program bez oponenta. Może się rozwinąć ale gdy taki Najman ma w dupie to co do niego mówi to on sam nie potrafi tego zakończyć tylko jest pyskówka. A tak samemu to mu nikt nie odpowie.
Pol się wybronił ale on chce by każdy go lubił. Nie che kłótni boi się zwarcia z kimś. Najlepiej czuje się w swojej kanciapie. Omawiając mecze, czytając przy okazji co ma do powiedzenia menopauza Sashy Grey i Ola Wasung.

Problem jest teraz taki, że skoro w takiej błahej sprawie jak książka dość słabo wypadli to jak oni mają dać radę w punktowaniu Brzęczka. Słyszeliście jakieś tłumaczenie za MŚ w Rosji? Przyczyny porażki Boniek im powiedział, no #!$%@?śmy wiemy idziemy dalej. Dwa zdania i #!$%@? oplute. Co z tego że zwolni Brzęczka jak wybierze innego z ogniem w oczach? To błędne koło. Nie ma nas kto reprezentować godnie w mediach. Jeden kryje drugiego. Prezes związku bez żenady wstawia zdjęcie z popijawy z dziennikarzami pokazując, kto tu rozdaje karty. Skoro nie umieją przygwoździć kruchej Blondynki to jak chcą wytykać błędy machinie jaką są związki? Jesteśmy w dupie.

#kanalsportowy
  • 6
  • Odpowiedz
@petarda: Częściowo zgadzam się z twoim zdaniem. Z mojego punktu Pan Tomasz widział, że nie ma sensu iść w zaparte, na przegadanie się wzajemnie. Byłby jeszcze większy bazar niż był. Nie zniżył się do jej niskiego poziomu, a z debilem nie wygrasz.

Co do omawiania, kadry, Bońka, piłkarzy. Związane jest to z znajomością, dostępem do ludzi i informacji. Jakby zaczęli jechać jak Pan Krzysztof, to zamykają się pewne drzwi, których
  • Odpowiedz
@petarda: I to jest właśnie ta hipokryzja Stanowskiego czy Borka, zarzucają Domagalik że podlizuje się Brzęczkowi a sami co robią? To samo, nawet potrafią udawać że 711 połączeń to nic takiego. Coś tam jęczą że książka teraz to za szybko bo tylko awans Brzęczek wywalczył, ale walenie kapucyna pod film "Niekochani" już spoko.
@Faza9: Co do Krzycha i jego informacji to dużo pokazało zwolnienie tych którzy podszyli się
  • Odpowiedz