Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na tinderze moze jedna na 50 Polek odwzajemni lajka, a czasem tinder mi wyświetla azjatki przez jakiś błąd, to jeśli je zalajkuję to na 95% one odwzajemnią lajka, część z nich sama zagaduje do mnie mimo odległości np. 7 tysięcy kilometrów i same ciągną rozmowę, pytają o epidemię w Polsce, nawet googlują newsy o Polsce i piszą, ze przeczytały newsa... Dziwię się dlaczego azjatki są takie fajne, ze nawet same z siebie newsy czytają, po to by ciągnąć rozmowę dalej. Nie wiem co ja mam za typ urody, ze Polkom się nie podobam, może zbyt malo męski dla nich jestem i celują w kogoś z mordą łobuza lub chada, a azjatki może wolą kogoś o delikatniejszych rysach. Gdyby bylo mnie stać to zamieszkałbym w Azji. Na marginesie, nie wiem po co azjatki ciągną rozmowę widząc te tysiące km, przecież i tak ich nie spotkam

#azjatki #przegryw #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7c34b5605297c54a62b30f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Azjaci mają kompleksy zwiazane z językiem angielskim, wykorzystają każdą okazje żeby podszkolić swój angielski, więc pewnie traktuje cie jako okazje do nauki. Dodatkowo słyszalem, że popularnym zjawiskiem wśród Azjatek (nie wiem jakiej narodowości) jest spłodzenie dziecka z bialym europejczykiem, bo podobno im większa różnica w genach tym dziecko będzie zdrowsze i silniejsze. W Japonii czy w dużych miastach w Chinach nie robią 5 dzieci tylko masterują jednego dzieciaka, więc bardzo
@AnonimoweMirkoWyznania: To może być wał. Ostatnio popularnym zjawiskiem są konta azjatek które niby kogoś szukają, pokazują że mają kasę, oferują ci pomóc w jej zdobyciu przez jakieś lewe giełdy Forex czy innych kryptowalut. Oczywiście kasy raz tam przelanej już nigdy nie odzyskasz, a dziewczyna zniknie jak wydoi z ciebie wszystko.