Wpis z mikrobloga

Haha, o mordko, wiadro to ja ostatnio #!$%@? u przyjaciela co medycyne stodiowal we Lwowie i przewozil przez granice do Rzeszowa 2 lata jak zjezdzal z 5 lat temu. Robisz z gieta szesc wiader i nie ma gieta, ale spoko temat-lubie i mam nadzieje ze nie raz sobie pare wiader walne, ale moja dupa z ktora 13 lat jestem, nie toleruje ani alko ani palenia, to puki separacja i czekanie czy przyjmie pierscionek, to mozna by i wiadro #!$%@?. Przez ziomka ze Lwowa co wiadra przez dlugo #!$%@? musialem znikac z Rzeszowa i mieszkac z rodzicami i siostrami, przez siosry musialem oddac 15stke palenia dopoki u nich na wsi siedze, bo to glupie, w lbach maja poryte na skunika i nie palily tak jak moja laska, a przez laske to pewnie ciezko bedzie wiadro w bloku #!$%@? bo jej nie przegadam, a sie do niej chce przeprowadzic i udowodnic ze nie bede tak browarow zlopal i zero klinow i skunicha, to wiadro odpada u niej na mieszkaniu, a lufe uwale na balkonie czy poza domem i w koncu musze jej kakao dac jakby ktos krzaki konczyl hodowac, na bezwiedzy wypije moze sie przekona to i wiadro bede walil jak sie przekona po kakale ze to potrzebne do zycia #!$%@? sie z glowa. Jaram ponad 20 lat bo jestem rocznik 86 i od pierwszej gimnazjum na topkach jade, a 3 najwazniejsze kobiety w moim zyciu, siostry i laska psuja mi klimat z paleniem. Smunte, absurdalne i smieszne. Chyba siostrom tez na nieswiadzie jebne to kakao, bo pare miechow mieszkam spowrotem z rodzina, a korona zjebus i te 3 dziewczyny wykluczaja wiadro :) A ziomek od baki z ukrainy przez ktorego nie moglem zostac w Rzeszowie, w wiezieniu za glupote z ktorej go leczylem siedzi. Mam 1kg roznych odmian za 10 tysi i bym kupil gdyby nie one a przez te 3 kobiety nie walne wiadra i nie wiem czy sens kupowac bedac w zwiaku z dziewczyna co nie uznaje bakena. Koniec litani, lecimy dalej na sudafedzie z pseudoefedrynka :) Gieta z wiadra #!$%@? za mnie zeby te 3 laski zrozumialy ocb w thc.
#wykopjointclub
#narkotykizawszespoko
  • 3