Wpis z mikrobloga

@Hulleck123: @lizakoo: No I zapominacie o jednej ważnej sprawie - samo G2 kręci na siebie taki bat. Tony memów, filmików I wpisów jak to zaorają przeciwnika, więc jak im nie wychodzi to ludzie to wykorzystują. Zresztą samo G2 wstawia po takich meczach wpisy punktujące ich złe zagrania.
@Hulleck123: Serio sugerujesz się tym głupim chatem? xD Przecież tego nawet nie warto czytać. Ludzie podłapią jakiś teksty albo spamują tylko jakimś 'xD" "POG" po każdej zagrywce I tyle tam ciekawego do czytania.
@Murasame: Przecież to jest banda trolli i każdy szanujący się gracz lola powinien to wiedzieć. Caps po teamfight'cie gdzie 4 jego sojuszników zginęło śmieje się z tego. Pokaż mi jakikolwiek inny team, który kręci bekę ze swojego #!$%@? teamfight'a na zawodach takiej rangi.
Coroczny #!$%@? od wildcarda nie zmieni tego, że wyjdą z grupy.
a z drugiej strony to nie jest tak że w tym roku trochę mniej się spinają czy może spadek formy? w tym roku nie śledzę rozgrywek tak bardzo, ale chyba mają więcej porażek na swoim koncie niż rok temu? chyba początek sezony im trochę nie poszedł?
Ja tam nie kupuję tego, że w tym roku nie chcieli się przemęczać. To nadal te same G2, które może odpaść na każdym etapie turnieju, bo coś im odwali. Pewnie dojdą do półfinału, nawet może znowu do finału, a potem znowu odjebią jakiś trolling I będzie 0:3.

Liczyłem na progress w stosunku do poprzedniego roku, a czasami mam wrażenie, że wręcz zrobili krok w tył.
@Hulleck123: imho G2 to team, który potrzebuje się popisywać przed publicznością. Kiedy ludzie na trybunach skandują Let's Go G2 to każdy tam dostaje boosta +25% do skilla, perkz trafia arrowki, a caps #!$%@?, że trzeba 3x powtórkę w 0,25 speed oglądać żeby to ogarnąć.
obaj macie rację, ale dzięki takiej, a nie innej grze show dalej trwa, są fani, są numerki to i pewnie są sponsorzy i kasa,
no nic, zobaczymy, miejmu nadzieję że będą dobre widowiska :)