Wpis z mikrobloga

tak, ciekaw jestem jak to zamierzają zrobić bez wywołania wojny z NATO


@tigerus78: przecież on nic nie napisał o niewywoływaniu wojny z NATO.
Iskander spod Kaliningradu do Warszawy leci niecałe 5 minut. Do elektrowni w Kozienicach i Zakładów Azotowych w Puławach odpowiednio 30 i 40 sekund dłużej.
Do elektrowni w Polańcu i Zakładów siarkowych w Tarnobrzegu następne 2-3 minuty.
Ciekawe ile systemów przeciwrakietowych potrafiących zestrzelić to dziadostwo jest po drodze.
A
@yosemitesam: Częściowo ma rację, bo Polska nie ma własnej pplot praktycznie i polega tylko na ochronie NATO (też NATO nie chroni aktualnie obiektów strategicznych w Polsce więc taki atak #!$%@?ąc od odpowiedzi NATO powiódłby się). Ukraina od dawna ma jedną z najsilniejszych pplot i to bez wsparcia Zachodu. Jak przed eskalacją wojny pisałem, że pod wieloma względami armia ukraińska jest silniejsza od polskiej, to mi odpisywano, że Polska ma świetną armię,
@Fuate: nie, słowianie to ogólnie bardziej neandertalczycy, chociaż nie, ci pierwsi muszą przejść z 5 milionów lat ewolucji by dorosnąć do poziomu tych drugich
ja na szczęście mam w sobie połowę genów prawdziwych inteligentnych ludzi
@harold97: a ty jakiej narodowości?


@bombastick: Wystarczy spojrzeć na jego wpisy, to przegryw atakujący polki, polaków. Ocenia Polske przez pryzmat swojego nieudolnego życia.

@yosemitesam Nie udała im się jedna wojna, to teraz będa wygrywać te w swoich chorych umysłach.
Polska w przeciwieństwie do Ukrainy nie jest podzielona, nie ma tutaj co trzeciego człowieka który wolałby do rosji.
Od samego początku mieliśmy dużo niezawodnej tak chwalące przez Ukraińców broni przeciw czołgowej