Wpis z mikrobloga

@rgnr14: To i tak by nie zmieniło przebiegu walki.
Conor do tej walki wyszedl mega przygotowany tylko malo kto ocenia to obiektywnie ,wiekszosc patrzy przez pryzmat porzednich rywali Conora a tak nie można bo Khabib jest jedyny w swoim rodzaju. Malo kto widzial tez,ze Conor stawił największy opor Khabibowi (zobacz jak bronil proby obalen cala 1 runde) co go wypompowalo maksymalnie kondycyjnie i dlatego walka po 1rd toczyla sie pod dyktando
  • Odpowiedz
Być moze i tak, tego się już raczej nie dowiemy bo wydaje mi się,że conor juz nigdy nie odzyska tego glodu walki i sukcesu ,ale nawet jeśli to mysle,ze w takim maxymalnym prime jezeli walka miala by ten sam przebieg to moglby bronić 2 max 3 rundy tych prób obaleń - no chyba,że jakims cudem by go dobrze ustrzelił.. ale tego raczej juz sie nie dowiemy ,mozemy tylko gdybać ( ͡°
  • Odpowiedz
@Marsjanin118: myślę, że w prime może miał większy głód walki, ale na pewno wtedy nie był tak przygotowany technicznie pod walkę z zapaśnikiem tej klasy. Ja mcgregora mógłbym pooglądać jeszcze fajny miał styl a na szczęście raczej nie śledzę wypowiedzi zawodników
  • Odpowiedz
@rgnr14: przecież Justin ma za sobą świetną karierę zapaśniczą i to pierwszy zapasior z Division 1 NCAA na drodze Khabiba. Khabib będzie miał problem, żeby sprowadzić go na ziemię w otwartej przestrzeni, a więc pytanie czy Justin da radę trzymać się z dala od klatki, bo jeśli tak, to ma szansę na wygraną
  • Odpowiedz
@Choir jasna sprawa. Mega szanuje gościa i chyba bym się zesrał że szczęścia jak by wygrał z kebabem. Tylko ciekawe dlaczego nie używa tych zapasów :-O
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: dużo fajterów #!$%@? się w swoich pięściach :P No ale patrz na takich Woodleyów, Colbych, Cejudów czy Jonesów, oni też nie tak często używają ofensywnie zapasów, bo wystarczy im TDD i bawią się w stójce, wiedząc, że nikt ich na ziemię nie sprowadzi. A Kabib jakimś Mayweatherem nie jest :P
  • Odpowiedz