Wpis z mikrobloga

@KanalKulinarny: Co to znaczy slabe przepisy? Bo akurat mnie sie podobaja...

Nie kazdy ma ochote na piczki wiewiorki sumatrzanskiej w bialym winie

Nie jestem zaden pro tylko taki casual. A czesc z tych potraw jadlem "w orginale" i chetnie odtworze je w domu.

Jak masz jakies konkretne zarzuty poza "slabe przepisy" to chetnie poslucham. Generalnie zamiast sie #!$%@? to jakas dobra rada/konkstruktywna krytyka na pewno by sie przydala.

A argumenty w
@bigger: jest spamerem wrzucajacym linki do swojego bloga, ktory wypelniony jest seo, do tego gownoartykuly sponsorowane i klasyczne brednie pokroju "MIESIAC W HISZPANII TANSZY NIZ 2 DNI NAD BALTYKIEM!!!". zeby generowac ruch spamuje wpisami sprzed kilku lat na wykopie, co do jego gotowania to sie nie wypowiem bo sie nie znam i mam to w dupie xD
@yahoomlody: Nie wiem. Akurat ja glownie ogladam dla przepisow i o tym mowa w tym watku. Jak narazie to sie wszyscy #!$%@? o kijowe przepisy, ale nikt konkretnych zarzutow nie postawil. ¯\_(ツ)_/¯

Co do SPAM... masz prawo zakopac i tyle. A jak widac wykopujacych jest sporo wiecej.
Osobiscie nie widzialem spamowania starymi artykulami, ale jak mowie - nie sledze na bierzaco wiec moge sie mylic. A ,ze blog ma zoptymalizowany pod