Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelki i Mirki!
Jakiś czas temu przywitaliśmy się z Wami małym #rozdajo i dzisiaj to powtarzamy!

Jednocześnie chcielibyśmy się pochwalić naszą nową aplikacją Loggy - załadunek - w pełni darmowym narzędziem do planowania załadunku w #transport i #spedycja.

Aplikacja pozwala na łatwe ustawianie, przestawianie oraz piętrowanie ładunków, tak aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń ładunkową.

Tak jak poprzednio do zgarnięcia bon na 100zł do Zalando / RTV Euro AGD (zwycięzca sam zdecyduje).

Mirków z tagu #spedycja zachęcamy do przetestowania naszego narzędzia i podzielnia się swoją opinią w komentarzu. :)

Zasady:
1. Dajesz plusa
2. Lajkujesz nasz FB (albo i nie, jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°))
3. Losowanie jutro (tj. Wtorek o godzinie 18)
4. Było by miło jakbyś wrzucił mema dotyczącego #transport i #spedycja, lub #bekaztransa
5. O wynikach damy znać pod tym postem
6. Zielonki biorą udział.

Powodzenia! ;)
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loggy-pl właśnie go sobie testowałem. Wiele niedoróbek. Wiele opcji brakuje. W takiej formie zupełnie nie nadaje się do użytku, no chyba że ktoś wysyła 2 auta dziennie i ma mnóstwo wolnego czasu. Ja się zniechęciłem po 15 minutach.
  • Odpowiedz
@siemando: spokój, cisza, po 16 nikt od Ciebie nic nie chce, w sobotę można pospać normalnie. Bardzo odpocząłem psychicznie. Spedycja jest fajna w wielu aspektach, ale jednak święty spokój po pracy to duża ulga dla głowy
  • Odpowiedz