Wpis z mikrobloga

"Mistrzowie Przegrywu" znów atakują!
Właśnie tak kobiety się zachowują do samców beta. Gdy dostają od nich komplementy to zamiast podziękować są niemiłe, gdyż ich cała biologia jest zaprogramowana by obrażać, nienawidzić i walczyć z podludzkimi genami!

Miałeś kiedyś sytuację gdzie naczytałeś się poradników PUA o tym jak to kobiety lubią komplementy, po czym podszedłeś do dziewczyny mówiąc, że ma ładne oczy a ona popatrzyła się na Ciebie jak na śmiecia?

Teraz już wiesz dlaczego...

Atencja od brzydkiego mężczyzny to nie atencja!
#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #logikarozowychpaskow ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #mistrzowiepodrywu
B.....W - "Mistrzowie Przegrywu" znów atakują!
Właśnie tak kobiety się zachowują do ...
  • 83
@Amerykanski-Naukowiec: @bylem_zielonko: Co to za #!$%@? nawet Ty @Blackpill_RAW: oceniles je na 6-8/10?? XDDD pozwolnie ze wypowiem sie jako wygryw 30+ z obecnie ustabilizowanym zyciem mimo ze tez niejednokrotnie potrafilem zawyzyc ocene laski bo miala fajny cyc.

Koles - nie jest megachadem, ale ma zdecydowanie meska twarz i urode. Ma dobre geste wlosy z ktorych moglby zrobic modnego pedzla, jakis zarost dobrac, dobra koszula i heja. Nagle z 5/10
Pobierz n.....k - @Amerykanski-Naukowiec: @bylemzielonko: Co to za #!$%@? nawet Ty @Blackpill...
źródło: comment_1601922877DDdoGoiyjRRFjhncnJAYXL.jpg
Nie wiem czy specjalnie go tak odstawili ale ta jego fryzura i koszula w krate to koszmar.


@nie_programista_20k: też podejrzewam, że pewnie dla większego show zrobili ustawkę - nie widać po tym typku, żeby miał jakieś problemy z pewnością siebie jak rozmawia z tymi babkami, a później wypowiada się jak w programach typu "trudne sprawy" - wygląda trochę jakby grał wg scenariusza
@Blackpill_RAW: @Amerykanski-Naukowiec: @nie_programista_20k:

obejrzałem ten program jeden odcinek, program tak zrobiony żeby facet był skazany na porażkę, siedzi laska na krześle i co ma facet powiedzieć? nawet normalnie żeby pogadać, cokolwiek nie zrobi będzie źle bo to wszystko udawane

a laska mu z pyskiem co on odwala i że ten koleś nie jest w jej typie... ja bym ją w tym momencie #!$%@?ł że wiedziała do jakiego programu idzie,
@Amerykanski-Naukowiec: ty masz jakieś rozdwojenie jaźni czy co? XD raz piszesz z sensem, a raz jak uniżony samiec u stóp jakiejś karynki xD
Pewnie nie miałbym szans u takich karynek, bo nawet bym się nie starał po tym co zobaczyłem - jażeli one nie grają i są takie na codzień to po prostu nie chciałbym mieć kontaktu z ich toksycznością i wyjebongo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a
Ciagle płaczecie jaki to rynek martymonialny zły.


@Amerykanski-Naukowiec: Ale to nie do mnie, ja nic nie wypisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ćwiczę na siłowni i przywykłem ze dla takich przeciętniaków jak ty jestem koksem z ptasim móżdżkiem i mikrusem w spodniach.


@Amerykanski-Naukowiec: O stary cos ty chyba musi byc na rzeczy skoro sam poruszasz taka kwestie.

Tymczasem wasza ocena u płci przeciwnej zależy UWAGA od zadbania.
: One nie są toksyczne. Takie są kobiety do których nie masz podejścia bo jesteś za słaby XD tłumacz sobie to jak chcesz beciaku


@Amerykanski-Naukowiec: bitch please jeżeli podoba ci się taka rozkapryszona księżniczka to idź całuj jej stópki i martw się czy czymś nie podpadniesz i źle cię oceni xD to jest typ kobiety, której całe życie nadskakuja takie unizone typy, które traktują je jakby były aniołami, a ta tylko
Możesz ja obrażać ale ona żyje a ty szykujesz się do liny XD


@Amerykanski-Naukowiec: żyje i szwęda się po jakichś programach randkowych, bo nie może sobie nikogo znaleźć - albo ma zbyt wysokie wymagania albo jest toksyczna - w sumie na jedno wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

teraz odwróć sytuację i wyobraź sobie, że na krzesłach siedzą dwa Chady, a te laski podchodzą i próbują zagadać -
@KontrproduktywnyAnalityk: Jaki wygląd to wszystko? Co wy piszecie. Przejrzałam te filmiki i nie mogę ich rozchodzić. Większość gości całkiem w porządku, tylko czy oni wiedzą co tak na prawdę chcą? Zamiast zacząć mówić o czymś co ich tak na prawdę kręci to nawijają nudne gadki. Dziewczyna magicznie nie sprawi, że ich życie będzie kolorowe. Muszą najpierw pokochać i odkryć siebie. A te dziewczyny do zadań to totalna abstrakcja, jeszcze się z