Wpis z mikrobloga

Czepianie się tego, że ten Reżyser Życia zrobił film za kasę z Funduszu Sprawiedliwości jest turbo XD, patrząc na to, że Gargamel sam jest zatrudniony w Polskim Radiu. Które to UWAGA UWAGA też jest finansowane przez ten zły PiS ( )

Już pomijam, że ten typ argumentu jest idiotyczny - trzeba ukrzyżować każdego, kto korzysta z jakichkolwiek rządowych pieniędzy?

#gargamel #rezyserzycia
Utylizacja - Czepianie się tego, że ten Reżyser Życia zrobił film za kasę z Funduszu ...

źródło: comment_1601883699Qk7Bypav7Klslzq9WG07ts.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Utylizacja: kolejny post do utylizacji. Przekleje to co pisalem ponizej "Mozesz sie odniesz do zarzutow ktore postawil w tym filmie? Czy po prostu nie przeszkadza Ci to ze gosc klamie i bierze hajs z publicznych pieniedzy, potwierdzisz? Jedyne co umiecie pisac to "gargamel tez taki jest", kurea jak PISowcy - CO Z TEGO ZE MY KRADNIEMY, A PO TO NIE KRADLO?!"i dodam
  • Odpowiedz
@Utylizacja: ucielo mi, i dodam: nie, nie trzeba szkalowac kazdego kto korzysta z pieniedzy publicznych, tylko tych co biora i oszukuja. Ty w ogole ogladales filmik czy tylko tytul przeczytales? Sprawa filmu na odleglosc jest na samym poczatku.
  • Odpowiedz
@why1sthat: Właśnie odnoszę się do zarzutów z filmu i gdzie on tam porusza problem marnotrawienia hajsu z publicznych pieniędzy? Mówi że uuu fundusz sprawiedliwości zły, bo z jego pieniędzy też poszło do Tuchowa.

NO I CO? Argument typu - Hitler też pił wodę.

To samo mogę o nim powiedzieć, znaleźć jakąś osobę typu homofob albo transfob czy coś, która była zaproszona do Czwórki i powiedzieć, że "OOOOO, WIDZISZ, TY TAM PRACUJESZ
  • Odpowiedz
@Utylizacja oczywiscie ze mozesz. Czy on tam nadal pracuje? Nie moge sie dokopac do info. Tylko dlaczego my tu dyskutuemy o hipokryzji gargamela, a nie o powaznych zarzutach wyciagnietych w stosunku do RŻ? Mozesz napisac ze gargsmel to hipokryta, ale dodaj tez ze ten drugi to oszust. A nie cisniesz jedna strone tylko.
  • Odpowiedz
@Jedzid123 dzieki za przyklad. Ogolnie to sie zgodze z Toba i nie mam zamiaru bronic GRGMl, mozna go nawet nazwac w pewnym sensie hipokryta. Mnie tylko denerwuje ze obrona RZ skupia sie na atakach na gargamela, a nie ataku na argumenty jakie wyciagnal. Serio jak chcecie bronic ww. pana to potwierdzcie ze to co jest nagrane na filmie to klamstwo.
  • Odpowiedz
@why1sthat: Może czegoś nie zauważyłem (zrobił filmik 1h, który mógłby trwać 20 minut XD), ale no jak to inaczej rozumieć?

Oczywiście, że tam ciągle pracuje, to pewnie jego jedyne stałe i pewne źródło utrzymania. (patrz obrazek)

Dyskutujemy o hipokryzji Gargamela, bo o tym jest wątek. To że Reżyser Życia to dzban już wiemy XD Ale teraz sprawdzamy, czy Gargamel to też dzban XDDDD

I przestań z tym "cisnę jedną stronę". To
Utylizacja - @why1sthat: Może czegoś nie zauważyłem (zrobił filmik 1h, który mógłby t...

źródło: comment_1601885170MoajrC3SLZUjQX6EI5QSWg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mnie tylko denerwuje ze obrona RZ skupia sie na atakach na gargamela, a nie ataku na argumenty jakie wyciagnal.


@why1sthat: Właśnie to robię - krytykuję ten argument o funduszu sprawiedliwości. Pewnie co do innych, które przytoczył w filmiku ma racje, ale jak chce innym wytykać hipokryzje, to przydałoby się nim nie być, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz