Wpis z mikrobloga

A mnie tylko zastanawia co się stało ze społeczeństwem, że 12 letnie DZIECKO umie się już określić jako osoba LGBT. Serio. Nie mówię czy to dobrze czy źle, natomiast pamiętam siebie i swoich równieśników w tym wieku i naszym największym problemem było czy Marek Citko strzeli gola Anglikom albo co będzie w nowym Klubie Przyjaciół Kaczora Donalda. Tempo zmian jest gigantyczne i nie jestem przekonany, czy zmierza to w dobrym kierunku


@
@rodnorev: no i chyba siadlo ci na mozg nie ruchanie 22 lata, z calym szacunkiem do ludzkiej tragedii i smierci ale to jest EFEKT #!$%@? ideologi i polityki tam gdzie nie powinno sie tego robic, ja w wieku 12 lat nie bylem BOMBARDOWANY seksualnoscia z kazdej strony, nie zastanawialem sie czy moje buty sa modne i ladne tylko czy dobrze sie gra w nich w pilke.
@Aborygent: Stary, naprawdę mnie nie obchodzi, co robiłeś w wieku 12 lat. Nie każdy dojrzewa w tym samym tempie i w ten sam sposób, a w wieku 12 lat u wielu osób hormony dają już o sobie mocno znać i naprawdę 12-letnia osoba potrafi określić, czy woli dziewczyny, czy chłopaków, czy może jedno i drugie. Nie ma to nic wspólnego z seksualizacją.
@rodnorev: dwunastolatka już miała określoną seksualność? kurde ja w tym wieku grałem w tibie a nie rozkminiałem czy wole się ruchać z michałem z piątej klasy czy z kaśką z czwartej

swoją drogą gdzie są imiona dzieciaków którzy się zabili bo np. wychowywała ich sama biedna matka alkoholiczka i byli w szkole gnębieni fizycznie i psychicznie?
@rodnorev: widze ze piszac z toba karmie trolla albo oplaconego aktywiste bo zeby wierzyc w takie glupoty to trzeba byc pantofelkiem bez wlasnego zdania. Homoseksualizm byl, jest i bedzie a lgbt to niebezpieczny i szkodliwy lewicowy ruch neo-liberalny, rozumiesz ?
lgbt to niebezpieczny i szkodliwy lewicowy ruch neo-liberalny, rozumiesz ?


@Aborygent: typie, od razu widać, że cała Twoja wiedza o sprawie opiera się na dwóch rozmowach dzbanów z Konfederacji u Roli, więc jak pouczasz innych, to przynajmniej weryfikuj słowa, których używasz.

Według waszego kretyńskiego słowniczka to jest ruch neoMARKSISTOWSKI, nie neoliberalny. Neoliberalizm to jest pojęcie z historii myśli ekonomicznej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Neoliberalizm

Oczywiście nazywanie LGBT ruchem neomarksistowskim jest tak samo idiotyczne, jak nazywanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rodnorev: czym taki sprej różni się od kibicowskiego napisu "WisLA KRAKUW" ? Może chcieli dobrze ale wyszło na #!$%@? mocno.
Ps. Smutna sprawa, nie powinni jej tępić , ale 12latka zadeklarowana LGBT,?... znając takie sytuacje to pewnie jej teletubisiostwo było jedną z wielu rzeczy za które ja tępili, patusy tak majo. No ale robimy męczennika,