Wpis z mikrobloga

po pierwsze to trochę kultury. Po drugie do zniszczenia elewacji się nie odniesiesz?


@Reiter: „Trochę” kultury wykazuję samą rozmową z Tobą w momencie, kiedy de facto deprecjonujesz problem zbierający śmiertelne żniwo. Nie, nie odniosę się do zniszczenia elewacji, myślę że możliwość dotarcia do świadomości przechodniów (i napsucia odrobiny krwi zepsutej moralnie instytucji) jest warta takiego wandalizmu.

Ciekawe że tęczowych strasznie boli bo samobójstwo popełniła osoba lgbt, ale czy z takim samym zaangażowaniem protestują w innych przypadkach samobójstw wśród nieletnich, tych mniej
  • Odpowiedz
@bugg:

Ale to nie kuratorium jest winne sytuacji w szkole, ani tego że gówniarzom nikt nie wbił do głowy podstaw współżycia społecznego

Owszem odpowiada kurator, bo jest odpowiedzialny za funkcjonowanie szkół, za to jak w podległych szkołach jest prowadzona edukacja.

tu odpowiadają za
  • Odpowiedz
Ciekawe że tęczowych strasznie boli bo samobójstwo popełniła osoba lgbt, ale czy z takim samym zaangażowaniem protestują w innych przypadkach samobójstw wśród nieletnich, tych mniej medialnych....?


@bugg: fajnie szczekasz, ciekawe tylko, że to ten przebrzydły niemiecki onet podniósł sprawę zapaści w polskiej psychiatri dziecięcej. to ten straszny "lewacki" Janusz Schwertner o tym pisał a nie żaden Warzecha czy inny RAZ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bugg: Nie, rudzi, grubi itp ich nie obchodzą. Najpierw wymawiają dzieciom że nie są tym kim są a później wykorzystują ich śmierć do swoich celów.
  • Odpowiedz
„Trochę” kultury wykazuję samą rozmową z Tobą w momencie, kiedy de facto deprecjonujesz problem zbierający śmiertelne żniwo. Nie, nie odniosę się do zniszczenia elewacji, myślę że możliwość dotarcia do świadomości przechodniów (i napsucia odrobiny krwi zepsutej moralnie instytucji) jest warta takiego wandalizmu.


@rodnorev: nikt Cię nie zmusza do rozmowy ze mną. Jeżeli mi odpowiadasz to zachowaj kulturę, bo chcę prowadzić rozmowę na poziomie. Ja Cię nigdzie nie obrażasz i nigdzie
  • Odpowiedz
żyj dalej w swojej bańce ¯\(ツ)/¯


@bugg: co się stało? już nagle brak "poziom dyskusji" ci nie przeszkadza jeśli wydaje ci się że będziesz miał ostatnie słowo.
  • Odpowiedz
@Reiter: Z tych samych podatków pokrywana jest również homofobiczna propaganda. Konkrety znajdziesz, wpisując w Google „barbara nowak lgbt”. Wandalizm nie jest dobry, ale w sytuacji, gdy dzieją się o wiele gorsze rzeczy, relatywizm bierze górę w moralnej ocenie.

Nie niszczy się cudzej własności.


Nie wykorzystuje się własności do nagonki na mniejszości.
  • Odpowiedz
Nie wykorzystuje się własności do nagonki na mniejszości.


@rodnorev: nie wiem w jaki sposób elewacja jest wykorzystywana do nagonki na mniejszość.

Z tych samych podatków pokrywana jest również homofobiczna propaganda. Konkrety znajdziesz, wpisując w Google „barbara nowak lgbt”. Wandalizm nie jest dobry, ale w sytuacji, gdy dzieją się o wiele gorsze rzeczy, relatywizm bierze górę w moralnej
  • Odpowiedz
@rodnorev: Taa lgbt, problemem jest nie nietolerancja tylko brak jakiegokolwiek wsparcia dla wszystkich dzieciakow w tym wieku, sam bylem swiadkiem samobojstwa dziewczyny, szykanowanej, bo byla zamknieta w sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@karygodnykartofel: cicho, bo psujesz im narracje. Pewnie są dziesiątki innych dzieciaków, co popełniło samobójstwo w tym roku, ale wygodnie jest sobie wyłuskać kilka, co akurat pasują do narracji i wykorzystać do swoich celów.
  • Odpowiedz
może od razu minister edukacji? Zejdź na ziemię i myśl realnie. Nauczyciele przede wszystkim za to odpowiadają i dyrekcja.


@bugg: a wiesz, czyje to są słowa?

Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą
  • Odpowiedz
@rodnorev: A mnie tylko zastanawia co się stało ze społeczeństwem, że 12 letnie DZIECKO umie się już określić jako osoba LGBT. Serio. Nie mówię czy to dobrze czy źle, natomiast pamiętam siebie i swoich równieśników w tym wieku i naszym największym problemem było czy Marek Citko strzeli gola Anglikom albo co będzie w nowym Klubie Przyjaciół Kaczora Donalda. Tempo zmian jest gigantyczne i nie jestem przekonany, czy zmierza to w
  • Odpowiedz