Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić na allegro jakiś nożyk do #csgo, żeby go sprzedać i kupić sobie za to gierki. Trochę cebula, ale zawsze to jakieś kilka stówek zostawało w kieszeni. Kiedyś na allegro kupiłem kosę o wartości 800-900 steamowej za 450 zł żywej gotówki i sprzedający zadowolony był. Teraz wystawiają za 95-105% wartości ludzie, albo zawyżają wartość skinów bezczelnie. 80% to minimum jakie biorą. #zalesie #steammarket
  • 9
@Piterko: teraz to nie szukam, jak zobaczyłem co tam się wyprawia. Widocznie stare taktyki nie działają. Allegro ma coraz wyższe prowizje, steam ma duże prowizje. Ani ja ani sprzedający nie będziemy zadowoleni. Chciałem dać około 300 zł. Ale jak kupię za to nóż, który sprzedam na steamie za 290 i zabiorą mi 15% wartości, to podziękuję. Poczekam na winter sale. Akurat 3080 do tego czasu przyjdzie.
m9 doppler


@Piterko: no tam to sprawa jest popierdzielona, bo dla mnie FN jest wart maksymalnie 432$-15% steamowej prowizji. Ile urwę z tego, tyle moje Januszowe ego będzie zadowolone. Ale są ludzie, którzy za jakiś tam kolorek są w stanie zapłacić kilkakrotność ceny minimalnej. Nigdy się nie zagłębiałem w te patterny. Wiadomo, że produkt kosztuje tyle ile człowiek jest w stanie za niego zapłacić. A mogę spytać jaka cena cię zadowala?