Wpis z mikrobloga

Przyszły tydzień temu, ale dopiero dzisiaj miałem okazje odpakować.
Z okazji spotkania ze znajomymi postanowiłem oblać się hojnie Tobacco Leafem. Po dojechaniu na miejsce (+-30 minut od aplikacji) zapach był już skrajnie bliskoskówrny, po dwóch godzinach praktycznie nic już nie było czuć na skórze - na ubraniach lekkie echa zapachu.
Ciutka tytoniu jest wyczuwalna, później rzeczywiście wchodzą miodowo-waniliowe aspekty, ale ogólnie to nic ciekawego. Co prawda TV nie znam, ale pamiętając jakie wrażenie zrobił na mnie Tabacco Oud, to po czymś, co wychwalano jako zamiennik TV spodziewałem się dużo więcej. Jeśli ktoś jeszcze nie kupił, to nie polecam.

Zakup jednak nie był do końca nieudany, bo przy okazji wziąłem JJ Patchouli, który tytanem parametrów też nie jest, ale trzyma się wyraźnie dłużej, więc różowa zadowolona.

#perfumy #justjack #justjacktoklamstwo
Pobierz ReduktorGowna - Przyszły tydzień temu, ale dopiero dzisiaj miałem okazje odpakować. 
...
źródło: comment_1601815789njent7rUBynSnplbTdhXrw.jpg
  • 20
@Jampetrarka: Spodziewałem się czegoś więcej, po hajpie jaki wywołały - to po pierwsze. Po drugie za kwoty do 30 złotych miałem parę całkiem udanych ślepo-zakupów, choćby jakiś Adidasy, czy Beckhamy (a w szczególności Instinct i Instinct Sport), które pachną przyzwoicie, a parametry mają co najmniej zadowalające.

@Zimnok: Wyślij mi odlewkę Twojego, bo nie uwierzę
@bydgoszczvx: Jest pewne prawdopodobieństwo tego, że JJ przeniknął mi przez pory do krwiobiegu i zreformulował strukturę krwinek na maciupkie tabakolistki, gdzie stałem się z JJ jednością i przestał być on dla mnie wyczuwalny. Mimo wszystko prawdopodobieństwo tego jest dość niskie. Tym bardziej, że otoczenie też go nie czuło podczas gdy Patchouli na jednym nadgarstku dalej dawał o sobie znać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ReduktorGowna: pewnie jest ten sam batch
Nie wiem jak to możliwe że u ciebie ma trzymać krótko
Dużo osób pisze o ponadprzeciętnych parametrach, a na mojej skórze to juz w ogóle dłużej wszystko siedzi
@bydgoszczvx: Jesli mam do kupienia w ciemno "samochód zbliżony do Ferrari" za 7k i później okaże się, że to pordzewiały czerwony Fiat Coupe, to będę zawiedziony. Natomiast jeśli to będzie zadbana Toyota MR2 to będę całkiem zadowolony. Nie jadę tu po JJ, a przedstawiłem swój odbiór, który jest zgoła inny od tutejszej narracji.
Zapach nie jest zły, ale trwałość mnie zasmuciła, bo liczyłem na coś więcej po wszystkich przeczytanych wpisach. Cena
@ReduktorGowna: Od początku błędnym założeniem większości osób w hype trainie jest postrzeganie ich jako zbliżonych do TF. Naśladowcy, klony to max co można o nich powiedzieć, więc absurdem jest przy takiej przepaści cenowej i jakości składników głoszenie teorii o 90% podobieństwach. Z drugiej strony równie zabawne są komentarze ludzi rozczarowanych, którzy w perfumach za 30zł doszukują się dzieł "zbliżonych do Ferrari". Jak w każdej serii są pozycje mniej lub bardziej udane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2for_zelek: @Seee:
Do wszystkich tych którzy się zawiedli.
Następnym razem pomyślcie.
Nie wiem jakim prawem fizyki perfumy kupione za 30 zł miałyby pachniec jak pionierskie perfumy i arcydzieło które jest klasykiem
Serio w to uwierzyliście?
@Zimnok: To chyba nie do mnie. Ja w pędzie owczym nie brałem udziału. Przynajmniej nie w tym ostatnim, bo sprawdziłem je jak debiutowały, a oczekiwania mam jak najbardziej rozsądne jak co do perfum za 30zł, więc nie wiem po co wołasz :P
@Zimnok: mordo jak ja to kupowałem to sugerowałem się tylko tym że ludzie pisali że to taka fajna och ach przyjemna wanilia z tytonikiem (nie znam tf tv) a jak przyszło to bardziej miętą mi zalatywalo niż ww składnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)