Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #youtube zauważyliście, że imigranci ze wschodu coraz więcej kanałów otwierają i jakimś dziwnym przypadkiem, wszyscy się znają? ;-) Mnie się to podoba, bo mówią o różnicach między nami, czasami bez ogródek, i zresztą lubię rosyjskojęzycznych ludzi, podoba mi się język i się go uczę.
W każdym razie, Tatti Nizovaya. Kogoś do niej podobną w języku, dopiero po paru godzinach rozmów wyczaiłem, że z Odessy przyjechała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie uważacie, że świetnie mówi po polsku?
e.....e - #rosja #ukraina #youtube zauważyliście, że imigranci ze wschodu coraz więce...
  • 18
  • Odpowiedz
coraz więcej kanałów otwierają i jakimś dziwnym przypadkiem, wszyscy się znają?


@emcedwierence: Nie ma tu żadnego drugiego dna. To normalna zagrywka jutuberów dla zwiekszenia zasiegu i wzajemnego reklamowania sie kanałów. To samo robia ci od gier i inni jutuberzy w wielu dziedzinach.
Czyli oni poznają sie dzieki jutubowi.
  • Odpowiedz
@emcedwierence: Nie żebym się czepiał, ale skoro tak ci się język podoba i uczysz się go i piszesz takiego babola jak „Nizovaya”jakby po prostu nie można było tego spolszczyć co byłoby łatwiejsze dla Polaków w zrozumieniu, przeczytaniu i po prostu zgodne z zasadami? ( _)
  • Odpowiedz
@emcedwierence: Faktycznie zangielszczanie jest dosyć popularne. Filologiem nie jestem, ale z książki do fonetyki, transkrypcja byłaby po prostu Tatti Nizowa
  • Odpowiedz
ta laska po lewej narzekała u davea z ameryki że w polsce jest biurokracja bo jak idzie do urzędu to musi czekać w kolejce a na ukrainie daje się łapówki i nie ma problemu z kolejkami xdddd, generalnie laska hit
  • Odpowiedz