Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: te gadki o podatkach to tylko przykrywka dla wprowadzenia tutaj katolickiego panstwa wyznaniowego, zobacz sobie twitter bosaka, na 100 wpisów może 2 są o gospodarce a reszta to katolickie głupoty

a ta afera z podwyżkami to niezły śmiech, korwin całe zycie mowil ze politycy powinni byc bogaci żeby nie być przekupnymi ale oczywiscie sa przeciwko podwyzkom bo to fajny populizm, państwo w którym wiceminister w rządzie zarabia w Warszawie 6tys
@sezet11: konfederacja a szczególnie szczep Bosaka to ideologicznie prawica lub skrajna prawica nie wiem czego oczekiwałes?! Jeśli chodzi o narodowców to o wolności gospodarczej też zapomnij. Trochę pojęcia trzeba mieć jednak zanim się zacznie wysrywy. Partia liberalna czy neoliberalna to zupełnie inna bajka i takie byly chyba dwie - KLD na początku 90tych i na początku PO. Ludzie jednak powiedzieli im nie.
@sezet11

zależy wam jedynie na jeszcze większym katolickim zamordyzmie

Przecież to lewica z SLD i PO spiskuje z dyktatorem™ Kaczyńskim, głosując albo za bezprawnym przekazaniem PP danych osobowych z bazy PESEL w celu przeprowadzenia niekonstytucyjnych wyborów, albo za bezprawnością urzędników, albo za likwidacją gałęzi rolnictwa, albo za zakazem sprzedaży alkoholu przez Internet, albo za kradzieżą pieniędzy obywateli w celu zwiększenia subwencji.
PiS nigdy nie wprowadził żadnych prawnych środków przeciwko ideologii lgbt, bo wtedy by nie mógłby już dzielić.


@Volki: No chyba że chodzi o rady miast i uchwały stref wolnych od. No chyba że chodzi o wypowiedzi że LGBT jest groźniejsze od komunizmu, no chyba że chodzi o wypowiedzi w których gwałty przez księży na dzieciach są spowodowane tym że w kościele panoszy się homoseksualizm.

Wiadomo skoro nie zakazali ustawą to spoczko,
źródło: comment_1601813348cZhew7O7Hm0f0C247bLXEJ.jpg
@CreativePL

No chyba że chodzi o rady miast i uchwały stref wolnych od

Uchwały nie nakładają żadnego obowiązku ani nie przyznają prawa. Nie dotyczy całej Polski. Tak trudno zrozumieć elementarne podstawy prawa?

No chyba że chodzi o wypowiedzi że LGBT jest groźniejsze od komunizmu, no chyba że chodzi o wypowiedzi w których gwałty przez księży na dzieciach są spowodowane tym że w kościele panoszy się homoseksualizm.

No chyba, że chodzi o gwóźdź
Uchwały nie nakładają żadnego obowiązku ani nie przyznają prawa. Nie dotyczy całej Polski. Tak trudno zrozumieć elementarne podstawy prawa?


@Volki: Nie nakładają? Ojej a ja głupi myślałem że jak kraśnik uchwala coś to to obowiązuje u mnie w Szczecinie. Dzięku za info!

No chyba, że chodzi o gwóźdź w twoim mózgu

Wyciągnij sobie jednego gwoździa z mózgu, bo ci najwidoczniej za bardzo ciśni

a piszę o prawie, a ty pitolisz jak
@CreativePL

Nie nakładają? Ojej a ja głupi myślałem że jak kraśnik uchwala coś to to obowiązuje u mnie w Szczecinie. Dzięku za info!

Jak widać twoja wiedza prawna jest na niskim poziomie.
te gadki o podatkach to tylko przykrywka dla wprowadzenia tutaj katolickiego panstwa wyznaniowego, zobacz sobie twitter bosaka, na 100 wpisów może 2 są o gospodarce a reszta to katolickie głupoty


@sezet11: twittera nie mam, kiedyś miałem, ale szkoda na to czasu. Gadanie to jedno, głosowanie w sejmie to drugie

a ta afera z podwyżkami to niezły śmiech, korwin całe zycie mowil ze politycy powinni byc bogaci żeby nie być przekupnymi ale
@sezet11: Jak nie jest wykształcony to pozostaje mu tylko deliberować na tematy ideologiczne bo takie najłatwiej brać „na chłopski rozum”. Dlatego też omija kwestie gospodarcze bo tam nie ma nic do powiedzenia
@sezet11: Krzysio to jeden z największych betonòw i katoterrorystòw jakich nosi polska scena polityczna. Po jego wypowiedziach można wysnuć teorię, że jego mokre sny to zniewolenie kobiet, wprowadzenie państwa wyznaniowego, zakazanie edukacji seksualnej i zakaz zawierania małżeństwa jeśli nie chcesz dzieci. Plus jeszcze inne fajne rozwiązania, np. opieranie prawa polskiego na dekalogu a nie jakichś tam #!$%@? prawach czlowieka. Najlepsze jest to, że w #!$%@? ludzi na
@aett: Przyjęcie ustawy, która wywraca życie ludziom wciągu kilku godzin, brak przedstawienia legislacji na sytuację gospodarczą w Polsce. To jest mało?
@aett: Ustawa "futerkowa" była projektem poselskim, dzięki czemu ominięto żmudne uzgodnienia społeczne. A samą ustawę przepchnięto w kilka godzin.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezet11:
Zamordyzmu jeszcze nie ma, katotalibanu również. Jest zakłamanie, bezczelna kradzież publicznych pieniędzy przekazywanych np. panu rydzykowi, jest systemowe bronienie pedofili w sutannach, jest wykorzystywanie kościołów do siania propagandy i do dzielenia Polaków.
@sezet11: Korwin uważa, że do władzy powinny powinny iść elity - intelektualne, gospodarcze, o odpowiednich pochodzeniu. A już najlepiej to niech będzie król rządził.

Wysokie uposażenie niby uniezależnia posłów i senatorów od lobbingu i wpływu złych korporacji, a tak naprawdę powoduje, że zrobią oni wszystko, żeby utrzymać się przy władzy (i pieniądzach) -> globalny trend socjalistyczny w gospodarce - czy to USA, UE czy sama Polska.

Niedługo będziemy patrzeć na Chiny