Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andy_Rosenbaum Ja jestem prosty mechanik samochodowy ze wsi, wiem że tłok powinnien chodzić w cylindrze a nie w rurze wydechowej ¯\(ツ)/¯

@Pitaq: przy dwóch cylindrach bez tłoka żadna z tych sytuacji nie ma szans zajść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: Do pokonania tych debili trzeba używać ich własnej broni.

Mówisz że dziś czujesz się kobietą i ma ssać tu i teraz pytona. Z połykiem ofc, bo inaczej jest homofobką.

Klękaj biała faszystko nie dyskutuj.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: czego wy znowu k---a nie rozumiecie? Jak się jest w grupie znajomych to oczywiście, że można mówić takie rzeczy. Jak się jest na grupce pejsbukowej gdzie codziennie twoje wypociny są czytane przez 1000 ludzi, z czego 50 z nich możesz urazić naprawdę nie trzeba takich bzdur pisać. To są podstawy netykiety, ale widzę że nowe pokolenie urodzone w dobie Internetu całkowicie straciło rigcz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Andy_Rosenbaum spokojnie, to tylko jedna z wielu popkultur, które odejdą w niepamięć. Za moich czasów bylo emo, punki, skejterzy, a teraz mamy idiotów, ale to też wyjdzie z mody jak nie będzie czego do gara włożyć, bo zamiast zdobyć edukację i dobrą pracę, to wojuje się w internecie w imię wyimaginowanych problemów jednego procenta społeczności.

@karski: tylko, że emo, punki, hippisi etc. to była formą młodzieżowego buntu, na który
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum:
Prawica jak zwykle najpierw tworzy sobie problem, żeby potem dzielnie z nim walczyć.
Dla tych którzy nie zdali w podstawówce tłumacze:
Wyobraźcie sobie taką sytuację: piszecie posta "hej, ktoś chce iść ze mną do kościoła? Nigdy nie byłem i chce spróbować".
Na to ja wam odpowiadam "do kościoła? Jak facet może iść do kościoła, tam same stare baby? Czuje obrzydzenie"

Teraz pytanie, czy mój komentarz jest w porządku? Czy
  • Odpowiedz
Standardowo, co robi prawak by zaorać lewactwo? Wkleja rozmowe jakiś nieznanych nikomu julek. Co robi Lewak by zaorać prawactwo? Wkleja wypowiedź polityka prawicy z ostatnich kilku godzin.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na to ja wam odpowiadam "do kościoła? Jak facet może iść do kościoła, tam same stare baby? Czuje obrzydzenie"


@pat1ryk: Rzeczywiście nieskazitelna logika i korelacja xd
  • Odpowiedz
. Po co pisać taki komentarz? Dziewczyna ewidentne chciała wsadzic kij w mrowisko.


@Tulaska: Napisała to co uważała bo dla niej to obrzydliwe, nie ma do tego prawa? I co to ma wspólnego z homofobia?
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: @Androo ale ty chyba nie zajarzyłeś gdzie ona to napisała, a zrobiła to pod postem osoby, która po prostu szukała partnerki także to trochę jakbyś wbił na badoo czy inne omgle i pisał ludziom szukającym innego geja/lesbijki, że nie powinni. XurwaD ja wiem, że wykop zobowiązuje ale przecież to nie ma sensu z założenia - ktoś chce spróbować homoseksualnego seksu to spróbuje, a czy mu się będzie podobać
  • Odpowiedz
@SarahC: szczerze odpowiedziała na pytanie - co w tym złego. Jak nie chcesz by ludzie odpowiadali na pytania to ich nie zadajesz. Szczególnie jeżeli jesteś aż takim bucem ze tylko jedna opinia i jeden punkt widzenia jest dla ciebie akceptowalny.

Tak trudno zaakceptować że ludzie są obrzydzeni spółkowaniem z tą samą płcią? Jeżeli tak to po cholerę pytać czy by się grzmocili z koleżankami? Przecież to jasne że większość kobiet
  • Odpowiedz