Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DrTRAPH0USE: spróbuj wypalić parę papierosów do wódy, jeżeli normalnie nie palisz xD Zmiecie cię z planszy na drugi dzień.

Ja już nie chleję w ten sposób, bo szkoda mi potem całego dnia na zdychanie.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: mnie taki kacor d-----ł w maju 2019 roku, że do dziś nie pije XD

3 dni zdychania, dopiero 4 dnia czułem się w miarę ogarnięty, ale jeszcze nie byłem w stanie iść do pracy.

Od tamtego czasu tylko p--o bezalkoholowe.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: Jedyną możliwością obrony przed kacem jest jego przespanie, czyli w c--j wody w trakcie picia (po piciu to już za późno, wtedy nawet kroplówka nie pomaga następnego dnia), dzień później po wstaniu od rana niewielkie ilości alkoholu aż do wieczora żeby powstrzymać kaca, a potem przez kolejną noc przespanie kaca jak się pojawi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
spróbuj wypalić parę papierosów do wódy, jeżeli normalnie nie palisz xD Zmiecie cię z planszy na drugi dzień.

@geuze:
Popełniłem ten błąd kilka razy w życiu. Kaca miałem przez 2 dni.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż n--------a. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
  • Odpowiedz