Wpis z mikrobloga

Aktualnie moim największym problemem natury psychicznej jest uzależnienie swojego szczęścia od posiadania dziewczyny. Często wyobrażam sobie jak cudownie byłoby spędzać czas z kochającą dziewczyną.
Jednocześnie uważam że wcale nie zawsze jest tak cudownie i bycie w związku wiąże się z dodatkowymi problemami. Chciałbym przestać idealizować moją potencjalną relację z dziewczyną. Może wtedy doceniłbym to co mam teraz, czyli spokój i swobode? Ja po prostu chce być szczęśliwy
#psychologia #przegryw #zwiazki #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 14
@familypet: Na logike, jezeli nie jest jakas patologia p0lka zakompleksioną to odpada 90% powodów do krecenia inby z doopy, jak odebrała dobre wychowanie z domu to odpada kolejne 5%.

Reszta to są jakieś tam drobne detale gdzie przy odrobinie chęci można wyeliminować pozostałe 5%.

To nie jest astrofizyka żadna.

Tylko fakt że takich różowych jest 0,01% wszystkich troche utrudnia sprawę ¯\_(ツ)_/¯
@JestemPrzegrany
@familypet uważam tak na podstawie własnych obserwacji innych par oraz własnych doświadczeń i obserwacji moich rowieśniczek i ich roszczeniowości.
W zdaniu: "uważam że wcale nie zawsze jest tak cudownie i bycie w związku wiąże się z dodatkowymi problemami" nie ma żadnej nieprawdy, to jest tylko moja opinia.
Poza tym w tym wpisie chciałem się skupić na poszukiwaniu szczęścia kiedy aktualnie nie ma się dziewczyny
uważam tak na podstawie własnych obserwacji innych par oraz własnych doświadczeń i obserwacji moich rowieśniczek i ich roszczeniowości.


@KapiBara1337: No to właśnie o tym pisze, to jest biała hołota, odebrali p0lackie wychowanie od ich starych, zwierzaków p0lskich o mentalności komuszej, to niby co z nich ma być jak nie kolejne pokolenie takich patologicznych januszy i grażyn?

Podróżuj troch po świecie, poznaj normalnych ludzi (nie p0laków czy p0lki) nie zadawaj sie z