Wpis z mikrobloga

Specjalnie dla mnie na cityfit uruchomili drugie schody, bo przez koronogówno działały tylko jedne, i się #!$%@?łem że mi ciągle o 6 rano jakiś typ się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest spoko, bo rower i bieżnia to syf. Na rowerze tylko interwały #mikrokoksy

A dzisiaj pierwszy z dwóch dni hc. Strasznie ciężkie te dni. Ssie mnie jak sam #!$%@?, już nawet lżej jest jak jem 160g. No ale cóż, trzeba to trzeba.

Ostatni tydzień się zaczął i w kolejnym drugi w moim życiu planowany deload, a przynajmniej drugi który pamiętam. I tym razem czuję naprawdę, że mi się przyda. Nie chodzi nawet o samą siłownię, bo to zawsze na 100%, ale po prostu ciężko mi się funkcjonuje w ciągu dnia i słabo śpię.

Ale i tak na razie ogólnie to jest lajt na tej redukcji, w tamtym roku w październiku to ja już ledwo żyłem. Ale też zacząłem jakoś początkiem albo końcem maja.

Na razie wygląda na to, że będzie to trwało znacznie krócej. Ale to się okaże.

I naprawdę polubiłem to cardio. Taki fajny cel na rano, bo muszę wstać i jechać kręcić przed robotą, przez to trochę skracam sobie "okno żywieniowe" bo jem dopiero po ok 7-7:30, a czasem jak mam roboty dużo z rana to i o 8. Specjalnie ustawiłem 6 sesji tak, żeby tylko raz robić w weekend, ale to też zamieniłem na cardio po treningu zamiast na gówno rowerze rano. Nie wytrzymuję już tego dziadostwa, tyle czasu na tym kręciłem że mi zwyczajnie zbrzydło. To samo mam jeszcze z chińską mrożonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmiesznie, ale jak taki stan fizyczny i psychiczny utrzyma się do końca, to w końcu jest szansa na naprawdę dobrą formę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: też bym tak chciał. Ale ja zawsze ile mam tyle zjem i nadal będę chcieć więcej. Taki już jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Duzy_Dziki_Zwierz: widzę że ktoś kto mnie rozumie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Duzy_Dziki_Zwierz: Ja to mam dobrze bo 0 cardio i nie nadążam zjadać swoich kalorii dziennych, fajny stan ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: a mogę zapytać, jak wygląda Twoja praca? Tzn. bez szczegółów, tylko w jakich godzinach pracujesz?
Też bym chodził na siłkę rano, ale otwierają mi o 7 dopiero, to wolę iść po pracy.
Jakby otwierali o 6 to bym z rana chodził
  • Odpowiedz