Wpis z mikrobloga

Impostorzy i impostorki,
W momencie pisania tego posta mamy na wykopowym serwerze dokładnie 970 użytkowników!
W tym przynajmniej 306 mirków lub mirabelek.

Dodatkowo do jutra do godziny 20:00 można głosować na naszym serwerze w #konkurs na najlepszego autorskiego mema o Among Us.

W przygotowaniu jest też system rankingowy, którego wdrożenie rozpoczniemy prawdopodobnie od wcześniej zapowiedzianego turnieju.
Więcej informacji na ten temat wkrótce. Prosimy o dzielenie się statystykami z rogrywek zgodnie z opisem na kanale "# statystyki"
-----------------------------------------------------------------------------------
Tym samym jak zawsze zapraszam na codzienne potyczki **na nasz wykopowy Discord*:
https://discord.gg/aqctEnj

Można śmiało powiedzieć, że mamy już stałą ekipę kilkudziesięciu graczy i codzienne regularne rozgrywki w trybie popołudniowym, wieczornym, a także nocnym.
Codziennie kilka pełnych lobby w godzinach 15:00-3:00 pozwala bez problemu znaleźć odpowiednich kompanów do gry.

Gramy w gronie 18+ (kulturka), no confirm ejects, no visual tasks i ogólnie try hard ale taki lekki, bez ciśnień.
Myślę, że można śmiało stwierdzić, że w porównaniu z innymi discordami Mireczki mogłyby uczyć etyki.

Nowi gracze, którzy chcieliby sobie z nami pokłamać są jak najbardziej mile widziani. Na pewno jakiś dobry Mirek/Mirabelka na danym kanale podpowie Wam co i jak.
Gra kosztuje 17,99 na steam lub nic na androida (da się grać między platformami!).
Często pojawia się ostatnio pytanie czy musisz mieć mikrofon, aby z nami zagrać. Odpowiedź brzmi: tak.

Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy wpadli do tej pory i do zobaczenia za burtą.

#gry #amongus #mirkoamongus #konkurs
Pobierz bizonsky - Impostorzy i impostorki,
W momencie pisania tego posta mamy na wykopowym ...
źródło: comment_1601737263ZbzcjvgCqcNCdxdwF4ibvY.jpg
  • 1
@bizonsky polecam. Zaczynałem z wami i mireczki wszystkiego mnie nauczyly i były wyrozumiałe na moją głupotę. Teraz cisne grube rozkminy i próbuje rozpracować kto jest imposterem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-