W tej grze da się nie stracić bramki po 90 minucie meczu? Mam 7 meczy z rzędu ze stratami bramki między 92 a 95 minutą meczu. W 2ch ostatnich porównałem wytrzymałość mojego składu i składu przeciwników. Średnia wytrzymałość mojego składu była wyższa.

Zwróciłem również uwagę na kondycję w ostatnim meczu - moi piłkarze rozpoczynali 90 minutę meczu ze średnią kondycją na poziomie 78% (uwzględniłem wszystkich którzy wbiegli na boisko), przeciwnik ze średnią kondycją 74%. Może i nie zabiegałem przeciwnika ale generalnie piłkarze przeciwnej drużyny byli bardziej zmęczeni niż moja drużyna.

Od 90 minuty przeciwnicy wykonali 4 strzały celne na moją bramkę (do 90 minuty mieli 0 strzałów w światło bramki), jeden ze strzałów zakończył się bramką. Ogólnie od 90 minuty wyglądało to jakby moim zawodnikom załadowano po 20kg w kieszenie.

Wygląda mi to na jakieś niedorozwinięte boostowanie 'komputerowych' drużyn i sztuczne podbijanie poziomu trudności.
#fm20 #footballmanager
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty:

I dobrze Ci wygląda. Boostowanie ma wywołać u gracza pewien niepokój i wpłynąć na jego zachowanie (np. zmiana planu treningowego, zmiana taktyki itp.). Spróbuj w następnym meczu ustawić defensywną mentalność w samej końcówce.