Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hiter: Gratulacje!
Zdawałeś w Rzeszowie tak jak planowałeś? Jeżeli tak to czy moja trasa się przydała xd?
LWG! :)
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: Dzięki! :D W Rzeszowie, a jestem z Krakowa.
@Tezak Dzięki :) Tak, zdawałem w Rzeszowie :) Przydała się ale jeszcze oglądałem instruktorów na Youtube i "cięższe" miejsca, przed egzaminem pojeździłem prawie 2h i wszystko miałem obcykane :D Szczęście mi dopisało bo po wjeździe do miasta specjalnie zatrzymałem się na 70 żeby egzamin wpuścić, potoczyłem się za nim i trafiłem przy okazji do wordu :)
  • Odpowiedz
@Hiter: Gratulacje Mireczku! Dodatkowo widzę, że na placu żadnej poprawki. Ja to musiałem poprawiać ósemkę, ominięcie przeszkody i dodatkowo dziesięć minut sobie przypominałem, żeby sprawdzić naciąg łańcucha. Dobrze, że egzaminator był wyrozumiały i nie przerwał egzaminu.

@M1PH6_5: Ja zdawałem w Łodzi i było spoko.
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: Smutna. Jak zdawałem to nie było egzaminów na Maratońskiej. Było w porządku. Plac dosyć duży i łatwo się w nim połapać. Jedynie po ominięciu przeszkody jest niewiele (ale wystarczająco) miejsca do zwolnienia i zawrotki przed kolejnym ominięciem. Sama jazda na mieście wymaga dużej uwagi. Sporo stref z ograniczeniem np. do 30 km/h. Łatwo tego nie zauważyć kiedy skręcasz w prawo, znak jest zaraz po prawej stronie i jeszcze lekko zasłonięty
  • Odpowiedz
@certuz: mi o łańcuchu sam powiedział i to był jeden z dwóch pozytywnych akcentów na tym egzaminie. Egzaminator chamowaty, nie przypomniał mi daty jak spytałem, nie pomógł z niczym przy ubiorze, a jest teraz troche ceregieli z tymi maseczkami, słuchawkami, kamizelką... Słychać było, że jest bardzo zniecierpliwiony czekaniem na mnie. Na miescie zabrał mnie we wszystkie "najcięższe" miejsca, które oglądałem na yt. Obycia z maszyną nie mialem tylko od razu kazał
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: Przez tag odpowiedziałem w kontekście egzaminu A. Na Maratońskiej jest moim zdaniem łatwiej niż na Smutnej. Lepsza widoczność i dłuższe proste odcinki, więc można sobie przemyśleć sytuację. Najtrudniejsze było dla mnie rondo Kusocińskiego z Armii Krajowej. Przed egzaminem prosiłem instruktora, żeby tam ze mną poćwiczył.

@Hiter: Fajny egzaminator xD To ja miałem spoko gościa, ale z łańcuchem mi tak bezpośrednio nie podpowiedział. Jedynie jak wcześniej pisałem. Ósemkę też robiłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hiter: Rzeszów słynie z chamskich instruktorów, 4x zdawałem.na B tam i ich #!$%@?, 3x #!$%@? mnie ten sam instruktor za to ze na jednokierunkowej według niego za daleko stałem od lewej krawędzi jezdni, przeprowadziłem sie do Gdańska i zdałem za pierwszym razem, #!$%@?ć #rzeszow
Gratulację mirku, LWG!
  • Odpowiedz
@ainthere: @xoes: nie kojarzę, żeby wpisywali ćwiczenia ani swoje numery np. w Krakowie. Chociaż mogę nie pamiętać bo zdawałem 7 lat temu. Dokument w produkcji więc #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hiter ja zdawałem w lublinie i wawie i wszedzie była pieczątka i wpisy literkowe które zadania z obsługi były robione, myslalem ze to standard
  • Odpowiedz